Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehetne tenni ebben az...

Mit lehetne tenni ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Családi oldalon és párkapcsolati oldalon is kaptam visszajelzéseket, hogy valami nem kerek az érzelmi világommal. A párom úgy mondja, hogy nem fejlődött ki rendesen, olyan szinten van mint egy gyereké. Ez viszont nem tudom, hogy mit jelent. Lehet ezen valahogy változtatni, hogy érzelmi szinten fejlődni lehessen?
2011. júl. 31. 01:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem irod le, hogy milyen ertelemben talalnak gyerekesnek, hogy adjunk tanacsot? A gyerekesseg, fejletlen szemelyiseg barmit jelenthet. Mire vonatkozik ez? Azt is jo lenne tudni, hogy hany eves vagy, mert egy 20 eves konnyebben valtozik, mint egy 40 eves.
2011. júl. 31. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Már azzal, hogy feltetted ezt a kérdést, előbbre vagy. Tudsz a problémáról, foglalkozol vele, akard, hogy más legyél, sikerülni fog lassan.

Kérdezd meg a párod, mit tanácsol, mit tegyél.

Én is ugyanezt érzem sokszor. Nekem egy "idegen" mondott hasonlót, igaza volt, sajnos.

Lehet egy törés, rossz élmény miatt nem fejlődött tovább az érzelmes oldalad. Megrekedtél egy szinten, nem tudtál tovább lépni, esetleg elmenekültél egy probléma elől.

2011. júl. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!