Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben az esetben mit lehet tenni?

Ebben az esetben mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

19 vagyok, a nővérem 25, együtt élünk, jól egyezünk, hozzá költöztem, mert a szüleimet ki nem állhattam,és ők sem engem. Közelibe nincsenek rokonaink, csak mi 2en egymásnak.

Viszont van pasija, nekem nagyon bejön, és én is bejövök neki (már csókolóztunk). Azt mondja,hogy engem akar,nem a nővéremet,és én is akarom őt, viszont ezzel megbántanám a nővérem, és biztosan kidobna a házából, nincs sok lehetőségem: választom a szerelmet, maradok tesó nélkül,lakás nélkül,választom a tesómat, maradok szerelem nélkül, vagy titokban találkozok a sráccal, amíg hivatalosan az ő pasija. Mit tehetek?


2010. aug. 27. 18:47
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
szegény Nővéred!
2010. aug. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
90%

Izgat a "tiltott" gyümölcs? Minden más pasival szabad az út, éppen ezért kell "Ö"? A Bátyám is csókolózott a felesége hugával. Nem lett aztán semmi, mert felébredt. De lett egy iszonyatosan rosszindulatú, gyanakvó, féltékeny felesége utána, akinek kitehette a lelkét és nem hitt neki. És még volt egy iszonyatosan kielégületlen házassága. Most halt meg.

Költözz el, felejtsd el. Állj lábra magad, növér nélkül. Sok pasi van a világon. Ne csókolozz olyan könnyen, még szájpenész lesz belöle...

2010. aug. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Na,gyönyörű vagy!Ilyet!Te írod,h. a szüleiddel sem vagy jóban azért költöztél a tesódhoz.És rajta kívül nincs is senkid!Hát hajrá!Veszítsd el a tesód!És az sem biztos,ha lenyúlod a pasiját veled marad!Gondolkozz már!Milyen dolog ez!UNDORÍTÓ!!!Így kell meghálálni azt,h. befogadott nem?És egyáltalán ilyet ki mersz írni?!Remélem még háborogni is fogsz a hozzászólásokon!
2010. aug. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
benned az felmerülő lehetőség, hogy ott laksz a nővérednél és közben titokban találkozgatsz a párjával? istenem, de gerinctelen vagy. tényleg gondolkozz el miért utálnak a szüleid, mert szerintem jó okuk van rá. ilyet jóízlésű ember nem csinál. főleg nem ilyen helyzetben. hihetetlen milyen emberek vannak.
2010. aug. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Undirító vagy meg az a pasi is aki ezt teszi.Remélem kidob a nővéred és mehetsz az utcára.
2010. aug. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
50%
Az Istenek tényleg nagy az állat kertje,de ribancokról nem tudok...
2010. aug. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Nem én kezdeményeztem, hanem a srác.

Még sosem voltam szerelmes, sőt pasim sem volt :(

Nekem is rosszul esik, és bűnösnek érzem magam, de kedvelem, szeretem, vagy nem is tudom.

Első perctől, amióta megismert rendes volt velem, beintézett az egyik legjobb suliba, munkát talált nekem, amikor szükségem volt valakire mindig ott volt meghallgatott.

Az a csók meg régebben történt, azóta többé nem. Bár találkozok vele, meg telón is beszélek nem engedem, hogy hozzám nyúljon, bár azt mondja szeret, és ezt is bizonygatja nekem. Meg ő az egyetlen, aki 100% támogat, tanácsot ad, stb...

2010. aug. 27. 19:22
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is undorító,amit csináltál!Ő sem különb,mint te!Én a helyedben tükörbe sem tudnék nézni!Mocskos egy dolog,amit csináltatok!Egy csókhoz is két ember kell!Remélem a tesód rájön és mehetsz ahová akarsz a csávóval együtt.én a tesód helyében jól meg is szaggatnálak!
2010. aug. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
hát én meg szépen odaállnék a nővérem elé és elmondanám neki, hogy a drágalátos szerelme téged hajkurál a háta mögött. és persze bevallanám a csókot és minden egyebet és reménykednék, hogy a nővérem nem dob ki és idővel megbocsát. az lett volna a helyes, ha már az első alkalommal, mikor rád hajtott szólsz a nővérednek. legalábbis szerintem. a pasi is gerinctelen, azt hiszed veled nem ezt csinálná?
2010. aug. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy szerelmes vagy, vagy csak hálás.
2010. aug. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!