Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben az esetben mit lehet tenni?

Ebben az esetben mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

19 vagyok, a nővérem 25, együtt élünk, jól egyezünk, hozzá költöztem, mert a szüleimet ki nem állhattam,és ők sem engem. Közelibe nincsenek rokonaink, csak mi 2en egymásnak.

Viszont van pasija, nekem nagyon bejön, és én is bejövök neki (már csókolóztunk). Azt mondja,hogy engem akar,nem a nővéremet,és én is akarom őt, viszont ezzel megbántanám a nővérem, és biztosan kidobna a házából, nincs sok lehetőségem: választom a szerelmet, maradok tesó nélkül,lakás nélkül,választom a tesómat, maradok szerelem nélkül, vagy titokban találkozok a sráccal, amíg hivatalosan az ő pasija. Mit tehetek?


2010. aug. 27. 18:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Mért pont a nővéred pasija?? Az egyetlen ccsaládtagod aki szeret és te így hátbaszúrod? Annyi pasi van a világon..másba is lehetsz szerelmes. Ebből csak rossz sülhet ki, ha eltitkolod akkor is és ha elmondjátok neki szintén.
2010. aug. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Egy ringyó vagy... Képes vagy elszedni a nővéred barátját? Ha nem incselkedtél volna a sráccal akkor ez nem történt volna meg... Vagy ha a srác közeledett, akkor el kellett volna utasítanod! Szegény nővéred szerinted mit fog érezni, ha megtudja hogy volt köztetek valami? Képzeld csak el magad a helyzetébe, hogy a pasidat elszedte a drágalátos kishúgod, akit befogadtál a házadba... Aztán ez a hála, hogy elveszed a pasiját. SZÉGYEN.
2010. aug. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Legelőször is mélységesen szégyelld el magad, hogy egyéltalán felmerült benned ez a kéréds! Aztán pedig azért szégyelld el magad, mert már csókolóztál a nővéred pérjával! A nővéred párjával, aki befogadott, mikor mások kidobtak és aki az egyetlen rokonod akire számíthatsz!



A szerelem múlandó, de egy testvéri kapcsolat egy életre szól. Testvérek vagytok, jóban rosszban ki kell tartanotok, megvédtenetek egymást és vigyáznotok egymásra. Az a pasi SEMMIT nem ér a nővéred szeretetéhez képest. Férfit bármikor találsz, de csak ez az egy tesód van.

Ne bántsd a testvéred! Mondj le a pasiról, többet csak akkor szólj hozzá ha muszáj és keress egy saját barátot.

Ezentúl légy jó huga a nővérednek, ne csak a saját érdekeidet trats szem előtt(mi lesz ha szerelem nélkül maradok? mi lesz ha nem lesz hol laknom?) hanem az ő érdekeit is.

Becsüld meg!

2010. aug. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Úristen minek vannak a világon ekkora ribancot!

Fúj, hánynom kelltőled a Nővéred pasiját??haha nálunk még a a barátunktól sem veszük el egymás paliját!Ember gondolkodjál már..azért fogadott be téged, mert szeret téged és bízziki benned, hogy nincs mitől félni, hogy te meg a barátja!!Ezek szerint te is és a barátja is egy undórító fazon!!!Mit gondoltál, hogy majd itt drukkolunk neked, hogy hogyan lehet ki baszni a nővéreddel?!?!

Nekem is van egy húgom, ha ezt meg tenni a véresre verném a száját és soha nem szólnék hozzá, mert ez nem testvér aki ezt csinálnja!!!!Fúúj

2010. aug. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

az a véleményem, h undorító ember vagy

egy normális embernek eszébe se jutna rámászni a testvére pasijára

2010. aug. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

most komolyan miért kell ezt?hiányzik az életednek ez az emlék?

Ha fordított helyzetben lennétek te örülnél neki?

2010. aug. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Csodálkozol, hogy a szüleid nem csípnek... kis sz.r keverő vagy, valószínűleg azért...hogyan gondoltad ezt??? szemenköpném magam, ha ezt meg merném tenni a tesómmal. Sztem a legjobb amit tehetsz, ha elköltözöl és elgondolkozol azon, hogy miért utál a családod 90%-a
2010. aug. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Előttem már mindent leírtak neked és reméljük egy kicsit sikerült elgondolkodnod.Jobb ha bevésed az agyadba(van hely bőven), az a pasi nem szeret téged!Amint a nővéred kirúg, ő is ki fog dobni!Még nem késő leállítani magad és a helyedben bevallanék mindent a nővéremnek, őszintén!Nem érdemel egy ilyen szemét alakot és az, h neked megbocsásson, az már az ő dolga.
2010. aug. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Fúú de nem tuso mmegérteni az ilyeneket. még a barátom nőjére se tudok úgy nézni mint leendő kapcsolat, nem hogy a testvéremére.

Amúgy mit csinálhatnál ha lenne lelkiismereted: odaállsz nővéred elé és megmondod, hog csókolóztatok. A srácot meg hagyod a francba hiába szakít a nővéreddel. ha van gerinced akkor ezt teszed és vállalod a következményeket.

2010. aug. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha te kellenél neki, már szakított volna.
2010. aug. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!