Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan háborodott fel a húgom?

Jogosan háborodott fel a húgom?

Figyelt kérdés

Húgom nemrég letette a jogsit, és szüleimmel úgy gondoltuk, hogy meglepjük őt egy új kocsival ( Audi A5). Az utóban semmilyen hiba nincs, sőt, ez a kedvenc autómárkája, mégis mikor meglátta akkor eléggé kiakadt. Idézem :

"minek vesztek TI nekem kocsit? Azt hiszitek, hogy csóró vagyok??" és felment a szobájába. Nem tudtuk mire vélni ezt, és eléggé sz@rul is esett nekünk, mert nem volt túl olcsó az autó.. Hugomnak még nincs rendes állása, kocsit saját erőből nem tudott volna venni. Nem tudom megérteni, miért nem örül, legalábbis az ő helyébe én biztosan ugrándoztam volna örömömben, hogy a családom ennyire figyelmes.. Szüleimmel azt beszéltük meg, hogy hagyjuk egy kicsit megnyugodni, majd meglátjuk mi lesz.


Szerintetek jogosan háborodott fel?

Vagy valamit elrontottunk?

Esetleg hogy tegyük jóvá?


2021. júl. 14. 13:30
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
75%
Hány éves a hugod, lehet már lett irva,de nem olvastam el a válaszokat.
2021. júl. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
Kamunak is gyenge.
2021. júl. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
100%
egyértlemű kamu mivel nem reagál semmire sem a kérdező...nagyon hiteles.
2021. júl. 15. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
100%

Audit Merci helyet?

Ássátok el magatokat, smucig banda!

2021. júl. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
64%
Kamukérdés... Jelentve.
2021. júl. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!