Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan háborodott fel a húgom?

Jogosan háborodott fel a húgom?

Figyelt kérdés

Húgom nemrég letette a jogsit, és szüleimmel úgy gondoltuk, hogy meglepjük őt egy új kocsival ( Audi A5). Az utóban semmilyen hiba nincs, sőt, ez a kedvenc autómárkája, mégis mikor meglátta akkor eléggé kiakadt. Idézem :

"minek vesztek TI nekem kocsit? Azt hiszitek, hogy csóró vagyok??" és felment a szobájába. Nem tudtuk mire vélni ezt, és eléggé sz@rul is esett nekünk, mert nem volt túl olcsó az autó.. Hugomnak még nincs rendes állása, kocsit saját erőből nem tudott volna venni. Nem tudom megérteni, miért nem örül, legalábbis az ő helyébe én biztosan ugrándoztam volna örömömben, hogy a családom ennyire figyelmes.. Szüleimmel azt beszéltük meg, hogy hagyjuk egy kicsit megnyugodni, majd meglátjuk mi lesz.


Szerintetek jogosan háborodott fel?

Vagy valamit elrontottunk?

Esetleg hogy tegyük jóvá?


2021. júl. 14. 13:30
A kérdező szavazást indított:
Jogosan háborodott fel
Egyáltalán nem jogos, örülnie kéne
149 szavazat
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
80%

Ne haragudj h ezt írom de nehogy már ti tegyétek jóvá h kapott egy autót !!

Ne érezd magad emiatt rosszul,egy hisztérika a testvéred.

2021. júl. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
91%

Lehet még kellett volna előtte beszélni , vagy esetleg kellett volna tudjon róla .

Lehet ő akarta ki gyűjteni rá a pénzt hogy büszkék legyetek rá.:) Ezt tőle kérdezd meg, nem tudhatjuk mi van az agyában.

Vagy az is lehet H cikinek véli hogy mit fognak szólni a barátai .;)

2021. júl. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
68%
#álmodikanyomor
2021. júl. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
95%
Akart egyáltalán a közeljövőben autót venni? Azt fenn is kell tartani, ha nincs pénze venni, akkor szervizre vagy rendszeresen tankolni se jut neki. A másik pedig az, hogy lehet, hogy van kedvenc autó típusa, de simán lehet, hogy mást választott volna, ami olcsóbb vagy praktikusabb. A lényeg, hogy a döntés lehetőségét elvettétek tőle.
2021. júl. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
97%
Mondjuk ha nincs állása, miből tartja fenn a kocsit? Megkérdeztétek róla hogy nem tervezgeti-e hogy majd vesz magának? Én személy szerin a falnak megyek tőle mikor eltervezem hogy szerzek meg valamit, milyen jó lesz hogy én magam teremtem elő a rávalót-és elcseszik az örömet mikor megkapom (tudom elcseszett vagyok, de szeretem mikor más nem nyúl bele anyagilag, és nem kell hallgatnom évekig mekkora ajándékot kaptam, hú de kellett volna örülnöm, jaj de bőkezűek.....) És persze KÖTELEZŐ jelleggel jó pofát kell vágnom hozzá- holott tudják mennyire gyűlölöm ha leköteleznek.
2021. júl. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
90%

Audi A5 ? Na persze..

Troll

2021. júl. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
91%

3-as és 6-os írja jól!


Van egy ilyen troll, aki olyan családról ír, ahol mindenki úgy vesz sokmilliós autókat, mint én egy pár cipőt, és mindenféle összeveszéseik vannak ezen ügyeik közben.

2021. júl. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
100%

EZÉRT IS hülyeség MEGLEPNI valakit nagyob értékü valamivel - igen nagy esélye van, hogy csak udvariasságból fogadja el, vagy egyáltalán nem örül neki!

Ha nagy értékü ajádnékot szánsz valakinek, akkor elöször beszéld meg fele, hogy neki mi a hozzáállása, kellene-e neki vagy ellenkezöleg, csak kellemetlenség lenne belöle.

2021. júl. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
37%
Gondolom a háta kôzepére nem kívánt egy ilyen böszme autó.Miért nem néztek inkább valami lányosabbat?
2021. júl. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
98%
Na persze, egy többmilliós kiadás előtt nincs közös egyeztetés. Vagy ez nektek aprópénz?
2021. júl. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!