Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan háborodott fel a húgom?

Jogosan háborodott fel a húgom?

Figyelt kérdés

Húgom nemrég letette a jogsit, és szüleimmel úgy gondoltuk, hogy meglepjük őt egy új kocsival ( Audi A5). Az utóban semmilyen hiba nincs, sőt, ez a kedvenc autómárkája, mégis mikor meglátta akkor eléggé kiakadt. Idézem :

"minek vesztek TI nekem kocsit? Azt hiszitek, hogy csóró vagyok??" és felment a szobájába. Nem tudtuk mire vélni ezt, és eléggé sz@rul is esett nekünk, mert nem volt túl olcsó az autó.. Hugomnak még nincs rendes állása, kocsit saját erőből nem tudott volna venni. Nem tudom megérteni, miért nem örül, legalábbis az ő helyébe én biztosan ugrándoztam volna örömömben, hogy a családom ennyire figyelmes.. Szüleimmel azt beszéltük meg, hogy hagyjuk egy kicsit megnyugodni, majd meglátjuk mi lesz.


Szerintetek jogosan háborodott fel?

Vagy valamit elrontottunk?

Esetleg hogy tegyük jóvá?


2021. júl. 14. 13:30
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
97%
Tuti kamu. De ha mégsem, akkor jó nagy barmok vagytok, hogy ilyen nagy értékű ajándékot vesztek anélkül, hogy egyeztetnétek vele. Ráadásul ha meglepi volt, akkor nem is az övé, mert nem ő írta alá.
2021. júl. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
92%
Az emberekben egyre kevesebb a kreativitás. Ha már annyira unatkoznék, hogy kamu kérdést találok ki, azt úgy kitalálnám, hogy megszólal. Ez így elég gyenge szellemi termék.
2021. júl. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
100%
Szeretnék ott tartani anyagilag, hogy megsértődök, ha kapok egy Audi A5-öt :D
2021. júl. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem nagyon gáz, hogy Audit vettetek neki BMW helyett. Én is kiakadtam volna
2021. júl. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
91%

Imadom a nagy pick up autokat sot leginkabb a hasonlo orias amerikai peldanyokat szeretem

Vezettem is

DE magnak nem vennek eleg lenne egy kicsi varosi futkarozo


Miert mert draga es a fenttartasa is draga

Egy kicsi auto sokkal kevesebbe kerul ja es tidok vele parkolni barhol ellenben ehy magy dog 6m hosszu autoval azinta alig

Leven az atlag parkolohely nem akkora autokra van tervezve 🙂

2021. júl. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
91%
Lehet, hogy inkább megvárta volna, hogy legyen saját pénze egy autóra, már csak az önbecsülése miatt is. De azért nem kellett volna ennyire kiakadina.
2021. júl. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
35%
Kérdező ! Nem olvastam el a többiek válaszát.Viszont a szomszéd falu polgármesterének pont Q5,öse van.A fia vagánykodik vele ,játsza az agyát az apja kocsijával.Szerintem drága,és értékes autó.Nagyvonalú gesztus volt,de vissza kell vinni a kocsit.oda ahol vettétek.És soha többet nem beszélni róla.Ha a hugod szóba hozza,csak annyit kell válaszolni,majd veszel magadnak,nemvagy te csóró..
2021. júl. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
61%
Nem olvastam még el a válaszokat, de nekem odaadhatjátok a kocsit, én értékelni fogom.
2021. júl. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
50%
Lehet már nem is a kedvence az a típus. Én is váltogatom kb havonta mi épp a kedvenc autóm. De ami a kedvencem nem azt jelenti hogy tudnám is vezetni mert én speciel a nagy autókkal nem tudok parkolni. Lehet hogy beparázozt rendesen hogy egyből kapott egy autót amit nem is nagyon akart. Én megértem valamilyen szinten. Az autó nem 1-2 évre szól azért azt jó megbeszélni mielőtt vesztek. Én is kibsztam volna a balhét akár hisztisnek lennék kikiáltva itt akár nem
2021. júl. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
95%
már nem is válaszol a kedves kérdező... pont ennyire hiteles a kérdés 👌😂
2021. júl. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!