Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem enged el anyám...

Miért nem enged el anyám sehova? (lent)

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok soha nem járok el bulizni (bár mondjuk nem is engedne) ma elhívott az egyik bnőm hogy ugorjunk be az amstelbe (kilele music cafe) hogy beszélgessünk és hogy újra talizzunk páran 7kor taliznánk ott(kb 7-8 fő) és én legkésöbb már 11re itthon lennék de nem akar elengedni :( egyszerűen nem tom miért :'( én elhiszem hogy félt meg minden no de ennyire ? nem vagyok rossz tanuló de kitűnő se itthon mindig segítek neki máskor is mikor szülinapi buliba mentem nagy nehezen könyörögtem ki (kb egy hétig győzködtem) akkor is megbeszéltük hogy legkésőbb 10re max negyed 11re érjek haza már itthon voltam 10kor tehát ezzel se lehet gond ezért nem értem miért ilyen velem :( ti elengednétek így a 16 éves lányotok ? ha nem mi az oka ?


vagy hogy tudnám meggyőzni hogy engedjen el ?


köszi a válaszokat előre is


2010. aug. 27. 12:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Azért este 11-kor már elég sötét van.

Beszéld meg anyukáddal,hogy nem egyedül jössz haza,hanem többen jöttök,akik arrafelé laknak.

Vagy menjen el oda,ahol ti lesztek és egy utcával lejjebb megáll,te pedig odamész és hazavisz.Akkor tényleg nem lesz gond.

15/L

2010. aug. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%

Nekem nem is kéne beszámolni h hova megy. Azzal h nem engedem tiltom amit szeretne. csak magam utáltatom meg vele.

18/F

2010. aug. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jól látja Anyukád, mi folyik a mai világban. A mai fiatalok (14 éves lányokat látok már cigizni, meg totál részegen a buszon) elég nagy százaléka nyúl nem éppen nekik való szerekhez, értem itt a drogokat is. Megértem, hogy félt, de beszélgess Vele. Amúgy vársz még egy kicsit, talán engedékenyebb lesz.
2010. aug. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3 éve voltam 16 , 20 órára ágyban kellett lennem !
2010. aug. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat


hiába mondtam neki hogy 3an jönnénk haza (előttünk van egy buszmeg és oda jönnének 2en )tehát nem egyedül jönnék haza ekkor se enged mondtam neki hogy akkor jöjjön értem és akkor együtt megyünk haza de nem nem és nem :( meg már nagyon rég találkoztunk kb fél éve a szülinapi bulin taliztunk azóta max buszon futok össze 1-2vel vagy épp mikor megyek a boltba olyan rossz így :( szülinapi bulira is alig akart elengedni csak azzal tudtam érvelni hogy már megvettem az ajándékot meg hogy egy felnött is lesz a házba és hogy már 10re itthon leszek (am a buli éjfélig tartott)


én nagyon nem értem őt :'( az osztálytársaim is eljárnak bulizni másnap reggel keverednek elő de én még 11-ig se mehetek el

2010. aug. 27. 13:05
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg tőle, h mégis mitől félt téged ennyire. Talán attól, h ha elenged 3 órára akkor részegen-belőve-megerőszakolva kerülsz elő? Én azért kíváncsi lennék a válaszra. Értem én, h veszélyes a mai világ, de ha már a 14 éveseket elengedik hajnalig bulizgatni, egy 16 évest miért nem lehet egy kávézóba elengedni? Talán anyucinak fel kéne dolgoznia, h a kicsi lánya felnőtt, és már nem köti le a babázás, meg a mese nézés.
2010. aug. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

14:21 rákérdeztem tőle hogy miért nem mehetek el erre a válasz : azért mert azt mondtam vagy pedig : mert nem és kész


én már feladom hogy próbálkozást hiába is győzködöm :'( úgy aza válasz hogy nem :S de miért ilyen ?? vagy mitől lehert ilyen ?

2010. aug. 27. 15:55
 8/8 A kérdező kommentje:
ááá de bezzeg most hogy tudja hogy nincs időm elkészülni meg oda érni időbe a megbeszélt helyre így már mondja hogy : hát sokat gondolkoztam rajta végül is pár órára elmehetsz beszélgetni a barátaiddal :@ úgy utálom hogy lehet már ilyen ??
2010. aug. 27. 18:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!