Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell ignorálni a kérésemet?

Miért kell ignorálni a kérésemet?

Figyelt kérdés
4.éve hogy leültetem a szüleimet és könyörgök nekik, hogy engem ne fizessenek be nyaralásra. Hálás vagyok, amiért megadják a lehetőséget , tudom másnak nem adatik meg, de velük nyaralni egy rémálom. Hiszti, dráma, vita, már autóbalesetünk is volt miattuk kétszer (útközben ordítoztak egymással). Tiszta ideg mindig mindenki. Én dolgozni szerettem volna menni. Voltam a szövetkezetnél is tagságot váltani, neten küldtek munkákat is. Majdnem elfogadtam egyet, már jövőhéten kezdhettem volna, ha visszajelzek, erre most szólnak, hogy ja egyébként már lefoglaltuk a nyaralást. Miért ignorálnak engem? Mit csináljak végre, hogy ne kelljen elmenjek? 18 éves vagyok, megtehetném, hogy hisztit csapok, de akkor megint ideges lenne mindenki és ki van már fizetve.

2021. júl. 3. 12:02
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
15%
Akik szerint ne menjen, ez szép és jó, de szerintetek hol, meg miből fog enni míg a szülei nincsenek otthon?
2021. júl. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
91%
Pár napig biztos van otthon kaja azért.
2021. júl. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
90%
#21, 18 éves, lassan úgy is el fog költözni otthonról, hát nehogy már egy hétig ne tudja eltartani magát. Meg gondolom azért neki is van pénze, ha nem is sok, abból tud venni amit akar.
2021. júl. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
76%

Nem fogják kirakni azért mert nem utazik.. Leírta, és át is jön, így akarják magukhoz közel tartani.

Arra lennék kíváncsi, ők elutaznak e ígyis, vagy maradnak és ráfogják?

Beteges, de van akiktől ez is kitelik.


Állj ki magadért, menj dolgozni. Zárd ki bármit mondanak. Igen, nagyon nehéz. De amíg nem teszel így, ez addig fog folytatódni. Meddig szeretnéd hagyni magad? Képzeld el hogy 25 vagy, és akkor is ebben a helyzetben vagy. Talán így könnyebb erősnek maradnod.

2021. júl. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem mit kell nyafogni...
2021. júl. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
88%

Tudom, hogy nagyon nehéz, de ki kell állnod magadért.

Az unokahugom sose tette meg, mindig hagyta magát érzelmileg zsarolni. Most 42 éves és MÉG MINDIG otthon lakik az anyjáéknál, a kisszobában. Mindent fizetnek neki (fodrász, körmös, szoli, fittness, benzin, plasztika, stb.). Viszont minden pasit elmarnak mellőle, meghatározzák, hogy kivel barátkozhat, hova mehet. Amikor költözni akart (többször is), azzal érveltek, hogy mivel nincs fizetése, így egy csomó dologról le kellene mondania.

Ilyen életet akarsz???

2021. júl. 4. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
26-os... ez borzasztó.
2021. júl. 4. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%

És mit érdekel téged, hogy mitől retteg? Elmész melózni és minimalizálod a kapcsolatot, ha otthon laksz akkor is.


Egyébként kzárt, hogy mennék, ha már két autóbalesetük is volt. Felejtős, nem vagyok öngyilkos hajlamú.

2021. júl. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!