Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Miért nem lehet tisztelni a...

Miért nem lehet tisztelni a kérésemet?

Figyelt kérdés

Idén több okból is arra kértem a családom, szüleim tesóim hogy ne ajándékozzunk. Illetve én nem szeretnék mert egyrészt anyagilag ez az év borzasztó volt számomra és a félretett pénzemet tényleg nem olyan dolgokra szeretném költeni ami haszontalan. Itt jön a második ok hogy lényegében karácsonyra soha nem adtunk túl nagy ajándékokat értsd drága dolgokat. Tehát inkább olyanokat amik annyira nem is lényegesek. És én ezt amugyse szeretem.


Ennek ellenére ők nem bírták megállni mert már most arról beszéltek hogy mit találtak és mit vesznek holott abban állapodtunk meg hogy nem. Nyilván utána már nekem lenne kellemetlen ha nem adnék semmit. De én nem szeretnék és kértem is. Azt is mondtam ha ők egymás közt akarnak akkor oké de én nem.


Iszonyú mérges lettem mert egyáltalán nem tisztelték meg a kérésemet. Ti mit csinálnátok ebben a helyzetben?


2020. nov. 23. 06:16
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Az van, hogy nehogy már az egész család hozzád alkalmazkodjon. Megmondtad, hogy te nem adsz semmit és nem kérsz semmit és ennyit tehettél. Egyébként úgyis kapni fogsz, akárhogy kapálózol és ha olyan családod van egyáltalán nem érdekli őket, hogy tőled nincs ajándék.
2020. nov. 23. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Te tisztáztad, hogy nem szándékozol adni még időben. Ha kapsz valamit fogadd el, de emiatt ne égjen a fejed.
2020. nov. 23. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A megoldás, hogy NEM ADSZ SEMMIT, idövel megszokják, és neked sem adnak ajándékot!
2020. nov. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szól még egyszer, hogy neked ne vegyenek semmit, mert te nem tudsz/akarsz ajándékozni. És tudatosítsd, hogy komolyan mondtad, és vegyék is komolyan. A többi már az ő dolguk. Ha nem értik meg, akkor az ő bajuk.
2020. nov. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!