Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell ignorálni a kérésemet?

Miért kell ignorálni a kérésemet?

Figyelt kérdés
4.éve hogy leültetem a szüleimet és könyörgök nekik, hogy engem ne fizessenek be nyaralásra. Hálás vagyok, amiért megadják a lehetőséget , tudom másnak nem adatik meg, de velük nyaralni egy rémálom. Hiszti, dráma, vita, már autóbalesetünk is volt miattuk kétszer (útközben ordítoztak egymással). Tiszta ideg mindig mindenki. Én dolgozni szerettem volna menni. Voltam a szövetkezetnél is tagságot váltani, neten küldtek munkákat is. Majdnem elfogadtam egyet, már jövőhéten kezdhettem volna, ha visszajelzek, erre most szólnak, hogy ja egyébként már lefoglaltuk a nyaralást. Miért ignorálnak engem? Mit csináljak végre, hogy ne kelljen elmenjek? 18 éves vagyok, megtehetném, hogy hisztit csapok, de akkor megint ideges lenne mindenki és ki van már fizetve.

2021. júl. 3. 12:02
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
12%
Akkor viszont menj nyaralni. Pénz beszél, kutyaszar táncol.
2021. júl. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
78%
ha most nem válsz függetlenné, akkor soha. Keress egy pszichológust, hogy megtanulj felnőtt lenni, így nem maradhatsz.
2021. júl. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
90%
Nem mész. Meg lett nekik mondva, hogy ne fizessenek neked is, az ő bajuk, hogy nem értenek a szép szóból.
2021. júl. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
18%
Amíg nem tudsz saját egzisztenciát teremteni és elköltözni tőlük, sajnos nincs sok választásod, mint hogy jó képet vágsz hozzá.
2021. júl. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
91%
Állj ki magadért 👌🏻
2021. júl. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
#14 a kérdező felnőtt ember
2021. júl. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
85%
#16, hiába írogatja itt naivan a sok idealista, hogy álljon ki magáért, az ilyen érzelmi zsarolást nem lehet csak úgy elvágnni, amíg anyagilag a szüleitől függ az ember, akárhány éves is. A kérdezőnek kitartást.
2021. júl. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
85%
#17 személyes tapasztalatom szerencsére nincs, de így névtelenül az interneten keresztül maximum annyit tudunk segíteni, hogy megerősítjük, hogy nem normális a kérdező helyzete, és tegyen ellene a saját érdekében. nem vagyunk pszichológusok.
2021. júl. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
18, a pszichológiának ehhez semmi köze, annyi a lényeg, hogy nehogy az legyen belőle, hogy majd a "hálátlan kölyök" kérdezőt "ki a kicsit nem becsüli" alapon móresre tanítsa a családja az egyébként jogos igazságérzete miatt. le lehet szavazni, tudom, miről beszélek. csak okosan, ennyi.
2021. júl. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
87%
Semmiképp se menj, ha nem értik meg, akkor is kösd az ebet a karóhoz! Felnőtt ember vagy, állítsák le magukat! Arra pedig ne halgass, aki olyan hülyeségeket ír, hogy a pénz beszéd meg vágj hozzá jó képet, nem vagy te egy prosti... Nem kell a szülők hülyesége miatt tönkremenni idegileg-lelkileg!
2021. júl. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!