Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hisz ilyet rólam az...

Miért hisz ilyet rólam az anyám? Mennyibe kerül egy vérvizsgálat?

Figyelt kérdés

Szóval én mindig őszinte vagyok anyukámhoz, egyszer még egy éve pár haverom megkínált fűvel, és én kipróbáltam, nem volt semmi hatása.Ezt elmondtam anyukámnak magamtól, és ideges lett, hogy drogos vagyok, pedig nem vagyok az, azóta nem is próbáltam többször, elítélem akik ilyen dolgokkal élnek.

Ma fájt a fejem, mondta, hogy mérjem meg a vérnyomásom, megmértük, jó volt, de a pulzusom 104lett, és erre mondta, hogy biztos füveztem ma azért, folyton ilyenekkel zaklat, hogy füvezek.

Ez az ára az őszinteségemnek?Mondtam neki, hogy vérvizsgálatot is vállalok, nem fognak találni semmit, de hol lehet ilyen vérvizsgálatra jelentkezni?És mennyibe kerül?

Miért ilyen szemét velem az anyám?

Mikor én őszinte voltam vele mindig, akik meg titokban füveznek mindig ők meg hazudnak a szüleiknek és velük mindig kedvesek a szüleik.


2010. aug. 26. 19:37
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Drogos vagyok mert egyszer beleszívtam egy füves cigibe?:D

Engem nem is érdekel, többet nem fogom kipróbálni, nem is hiányzik, akkor nem értem miért lennék drogos.

2010. aug. 26. 20:12
 12/13 anonim ***** válasza:

én vagyok akinek a nagyanyja volt parás...

általános vérképben nem mutatják ki a drogokat. nem keresik. Vérképben, laboratoriumi teszt során a kimutatás oylan 100e. forint körül van.

A drogériában kapható pedig esetleg azt mutatja ki hogy aznap este fogyasztottál-e kábítószert, bár ebben sem vagyok azért biztos:) de az tuti hogy visszamenőleg nem fogja kimutatni.

2010. aug. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ép tegnap féltem én is attól, hogy hátha az én gyermekem is drogozik. Valami hülyeséget olvastam, és én olyan jól el tudok képzelni mindenféle rémisztő dolgot.

A mi korosztályunknak az a baja a drogokkal, hogy félünk valamitől, amit nem ismerünk, amit nem ismerünk fel, mert a mi életünkben nem volt.

Nem a fü kipróbálásától félek(Azt valószinü sok gimnazista megteszi), hanem attól, hogy már baj van és én nem veszem észre.

De aztán utána olvastam a neten és rájöttem, hogy nincs baj a fiammal. Remélem.

Azért én is szoktam kérdezgetni, de a bizalmatlanságomat olyan szintre nem vinném (nagyon alapos ok nélkül), hogy tesztet csináltatnék vele. Szerintem ne csináltass tesztet, ha a legkisebb mértékben is úgy érzed, hogy az megaláz téged. Édesanyádnak meg válaszolgass türelmesen, mert nem bántani akar, csak félt téged. És riasztó számunkra az ismeretlen veszély.

2010. aug. 29. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!