Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz a családomról,...

Mit gondolsz a családomról, rólam?

Figyelt kérdés

18 voltam mikor először lett barátom. Mint fiú ő ölelt meg először, első csók, első kézenfogás, első mozi stb... Valentin napon megragadva az "ünnepet" mondtam el otthon. Szüleim döbbenettel fogadták, sose találkoztak vele (nem akartak), és a mai napig kapom a rosszmájú megjegyzéseket miatta.. (fél évig tartott amúgy és ma már tudom, kihasznált). Azóta se volt más. Nem is akarom hogy mégegyszer kihasználjannak...

20 vagyok.


2011. szept. 23. 20:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy épp itt az ideje továbblépned.
2011. szept. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
azt hogy te vagy az egyik válaszoló az egyik kérdésből, amit az előbb raktak ki, és mivel nem reagálta le senki, ezért kitetted kérdésnek, hogy mindenki lássa. Ennyi.
2011. szept. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A családodról azt, hogy nem tudták leplezni féltékenységüket.

Rólad azt, hogy lehet tévedésben vagy. Miből gondolod, hogy kihasznált?

A véletlenül mégis, akkor sem kell azt gondolnod, hogy mindenki olyan lesz veled.

2011. szept. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez most a te eleted, a te erzelmeid. Kihasznaltak, csalodtal, mert tapasztalan voltal, de mar lehetoseged van, hogy tovabb lepj!

Az elso esetbol tanultal, tehat legkozelebb mar ovatosabb leszel, es soha nem szabad a szemelyiseget altalanositani, mivel ahany ember, annyi fajta!

2011. szept. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Másodiknál a pont! Király vagy!


Miből gondolom h kihasznált? Soroljam?

2011. szept. 23. 20:43
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanígy jártam az első pasimmal. 14 voltam...16 évesen viszont újra bepasiztam, csak akkor már jobban odafigyeltem arra kivel is állok le.Tedd túl magad rajta.Vannak ilyen férgek, de szerencsére maradtak még normálisak. Ismerd meg jól azt akit választasz és csak utána foglakozz komolyabban vele.És növeled az önbecsülésed.Nálam ez volt a gond.
2011. szept. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan sorolhatod.

De ha apróságok akkor felesleges, nem kell annyira nézni ki mit tett/tesz meg a másikért, az számít hogy neked jó volt vele vagy sem. Mert ha boldog voltál akkor mégiscsak jobb volt mint nélküle.

2011. szept. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Szinte soha nem ért rá találkozni velem. Heti 2-3 óra maximum!! ám éjszaka szinte bármikor jöhetek....

Ismerőseinek olyan megjegyzéseket tett rólam, hogy akkor nem esett le, de most pofánb*sznám...

Állandóan nekem kellett dumálni, mesélni stb. ő semmit nem mondott az érzéseiről, a gondolatairól, a terveiről stb.

2011. szept. 23. 21:15
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor már hamarabb ott kellett volna hagynod, én pl rengeteget tudok dumálni, mindig rám kell szólni hogy elég már. :)
2011. szept. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz lesz túllépned ezen. Benned marad a rossz fogadtatás, a lesújtó ítélet, amit az első szerelemhez kaptál. Meglehet, hogy kisgyerek korodtól hallottál hasonló rossz megjegyzéseket a szerelemmel, a férfiakkal, az erkölcstelennek nevezett nőkkel, stb kapcsolatban. Kutasd fel magadban ezeket a rossz beidegzéseket, vagy beégetett lemezeket. Elfojtani vagy kitörölni nem vezet célra. Hanem alakítsd át. Gondold át. Pl: "mit godnolok a szerelemmel kapcsolatban?" Válasz: "valami rossz, erkölcstelen dolog, lányoknak különösen kerülendő". Ezt át kell alakítanod, pl. így. "A szerelem az élet egyik legszebb ajándéka. Isteni eredetű érzés, az égi összetartozás földi megfelelője.Őszinte vágyat érzek egy igazi szerelemre". Ha így átalakítottad a korábbi mintát, akkor ezt mondogasd, ismételgesd, amíg csak az agyad el nem fogadja, és lelkileg is át nem vetted.


Szakirodalom: Louisa Hay: Éld az Életed. A könyv közepetáján van egy táblázattal kiegészített írás erről a módszerről.

2011. szept. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!