Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hisz ilyet rólam az...

Miért hisz ilyet rólam az anyám? Mennyibe kerül egy vérvizsgálat?

Figyelt kérdés

Szóval én mindig őszinte vagyok anyukámhoz, egyszer még egy éve pár haverom megkínált fűvel, és én kipróbáltam, nem volt semmi hatása.Ezt elmondtam anyukámnak magamtól, és ideges lett, hogy drogos vagyok, pedig nem vagyok az, azóta nem is próbáltam többször, elítélem akik ilyen dolgokkal élnek.

Ma fájt a fejem, mondta, hogy mérjem meg a vérnyomásom, megmértük, jó volt, de a pulzusom 104lett, és erre mondta, hogy biztos füveztem ma azért, folyton ilyenekkel zaklat, hogy füvezek.

Ez az ára az őszinteségemnek?Mondtam neki, hogy vérvizsgálatot is vállalok, nem fognak találni semmit, de hol lehet ilyen vérvizsgálatra jelentkezni?És mennyibe kerül?

Miért ilyen szemét velem az anyám?

Mikor én őszinte voltam vele mindig, akik meg titokban füveznek mindig ők meg hazudnak a szüleiknek és velük mindig kedvesek a szüleik.


2010. aug. 26. 19:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%

A korod nem írtad de gondolom 16 felett vagy már.

Mondd neki h kipróbáltad mi van abba.. Majd megunja.

2010. aug. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%
Miért lenne biztos, hogy 16 felett van?
2010. aug. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
20vagyok.
2010. aug. 26. 19:51
 4/13 anonim ***** válasza:
k*rva sokba kerül, azt nem fogod kifizetni csak ezért. Ne foglalkozz vele ilyen vleemi s volt.... Nagyanyámnak rögeszméjévé vált hogy rossz társaságba vagyok. Tényleg kipróbáltam én is, ezt ő nem tudta csak anyu, de igazából ő annyira nem ért hozzá hogy kb minden héten megnézte a karom hogy nem szurom-e magam és annyi, meg zaklatott vele. A végén egyszer nagyon összevezstünk, mondtam neki h ha eddig nem is drogoztam mostmár kedvet kaptam hozzá. Azóta nem b*sztat:D
2010. aug. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

anyám is ilyen... amióta megtudta hogy cigizek azóta ezzel csesztet. Mondig mondja, hogy menjél szivj el egy cigit. Pedig mostanában pénzem sincs rá, már ráhagyom. Tedd ezt teis.

Plusz elmondtam neki,h lefeküdtem a pasimmal, ma mondtam neki, h görcsöl a hasam erre mondja "biztos terhes vagy"

Hát jól kiröhögtem.

Hagyd rá, ne bizonyíts semmit...te tudod az igazat, ugyse hiszi el nem?? ő baja.


18/L

2010. aug. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Rossmannban van ilyen teszt, a terhességi teszteknél van, pont ugyanúgy néz ki.


Ha nagyon aggódik, vegyen egyet, bár eléggé boros az ára, úgy emlékszem.


[link]

2010. aug. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Elmész a háziorvoshoz, és megmondod h szeretnél csináltatni egy általános vérképet:)
2010. aug. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szia! Lehet kapni gyógyszertárakban, egészségnapon a sulikban pedig osztanak ilyesmit, én ott kaptam két terhességi tesztet, az már odavan, elhülyéskedtem, de épp a minap találtam még két kokain tesztet meg egy amfetamin tesztet.
2010. aug. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
pedig már te is drogos vagy. csak még nem vagy súlyos szenvedélybeteg. bocsika. és mivel elítéled a drogosokat, kezdheted magadat is megutálni. sok szerencsét
2010. aug. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ne tesztezz, meg semmit se akarj bizonyítani. Anyud nem bízik benned, ha negatív a teszt, majd kitalál mást.

Fogadd el, hogy ilyen, és kész.

2010. aug. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!