Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet valakit levegőnek...

Hogyan lehet valakit levegőnek nézni, aki amúgy irritál, és kénytelen vagyok vele minden nap találkozni? Tudom, hogy le kell szarni, de hogyan?

Figyelt kérdés
2010. aug. 26. 16:39
 1/8 anonim válasza:

Hát ez ismerős sajnos. :/

kiváncsi lennék énis.(:

14/L

2010. aug. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Pl akaraterővel. Nem figyelész rá és kész. Mi ezen a nehéz?
2010. aug. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
hát mondjuk ha eleve utálod mert valami olyat tett , amivel erre rászolgált, akkor mégis h lenne könnyű ?
2010. aug. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem figyelek rá, az oké, de nem nézhetek állandóan a padlóra, vagy mit tudom én hova. felnézek, meglátom, és idegesít! de nagyon szar:S
2010. aug. 26. 16:54
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell padlóra nézni. Azt nézel amit akarsz. Az hogy ránézel még nem jelenti azt hogy beszélned kell vele. Elmész mellette mint egy idegen mellett..
2010. aug. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én párom tesójával vagyok így. Egy iszonyatos utálatos ember. Nem beszélünk vele, de hála ő se velünk. Nem nehéz, hidd el!
2010. aug. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Megértelek és tudom hogy nagyon nehéz. Én is így vagyok a válófélben lévő feleségemmel. Mivel megcsalt, már attól görcsbe van a gyomrom ha meglátom vagy meghallom a hangját, de együtt kell vele még egy jó darabig élnem, mert a válóper sokáig el fog húzódni.
2010. aug. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egy háztartásban éltek? -akkor nincs mese, valakinek mennie kell.

Konkrétan mi a szitu?

Én egy fedél alatt éltem a kicsi sógorkámmal- miután sajnáltatta magát,megengedük neki,hogy ideköltözzön,majd jól kihasznált minket,semmibe vett... iszonyat viták voltak a párommal miatta. Volt,hogy azt mondtam:jó, albérletbe megyek. Volt,hogy a gyerek ruháit pakoltam össze. A vége az lett,hogy egy oltári vita után a párom közölte vele,hogy amint befejezi a sulit, kap 1 hónapot,hogy elmenjen. Ha megbukik,akkor is! Így már tudtam tűrni,és számoltam a napokat,mikor lesz már vége ennek a rémálomnak. Hál' istennek,csak nagyon néha futunk össze, akkor megy a jópofizás,de máskülönben ki se állahtom!

2010. aug. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!