Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Állandóan azt mondják vékony...

Állandóan azt mondják vékony vagyok, egyek, igyak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Így kb mindenki a családban kivéve a szüleimet, azzal jönnek hogy vékony vagyok, egyek sokat, igyak sokat mert fontos az immunrendszernek bla bla bla. És nem értik meg hogy hiába eszek akármennyit nem hízok, az apukám is vékony volt amikor annyi idős volt mint én. Régen még amikor 7-8éves voltam akkor alig ettem-ittam. Mert hányásfóbiám volt, még most is az van de nem annyira erősen mint akkor. És ők még mindig ott vannak leragadva. Úgy mondják hogy nem eszem, mintha ők élnének velem. Valamikor olyan komolyan megmondják nekem hogy lefogok gyengülni mert nem eszek hogy elsírom magam mert már elegem van ebből a szövegből. Mi a jóistent tudnék tenni? Hiába mondom nekik eszek rendesen mintha meg sem hallanák, amúgy meg eléggé sokat eszem főleg otthon ezt anyáék is tudják. Na mindegy, olyan szövegekkel jönnek hogy ez nem játék, és nekem minimum 2lt kéne meginni. Úgy kezelnek mint annó akkor amikor nem ettem sokat.


2021. jún. 26. 16:28
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
100%
Manapság a dagadtaknak nem szabad beszólni mert megy a “bodyshaming” hiszti, bezzeg a vékonyakat lecsontozni, azt szabad.
2021. jún. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!