Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Állandóan azt mondják vékony...

Állandóan azt mondják vékony vagyok, egyek, igyak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Így kb mindenki a családban kivéve a szüleimet, azzal jönnek hogy vékony vagyok, egyek sokat, igyak sokat mert fontos az immunrendszernek bla bla bla. És nem értik meg hogy hiába eszek akármennyit nem hízok, az apukám is vékony volt amikor annyi idős volt mint én. Régen még amikor 7-8éves voltam akkor alig ettem-ittam. Mert hányásfóbiám volt, még most is az van de nem annyira erősen mint akkor. És ők még mindig ott vannak leragadva. Úgy mondják hogy nem eszem, mintha ők élnének velem. Valamikor olyan komolyan megmondják nekem hogy lefogok gyengülni mert nem eszek hogy elsírom magam mert már elegem van ebből a szövegből. Mi a jóistent tudnék tenni? Hiába mondom nekik eszek rendesen mintha meg sem hallanák, amúgy meg eléggé sokat eszem főleg otthon ezt anyáék is tudják. Na mindegy, olyan szövegekkel jönnek hogy ez nem játék, és nekem minimum 2lt kéne meginni. Úgy kezelnek mint annó akkor amikor nem ettem sokat.


2021. jún. 26. 16:28
1 2 3 4
 11/31 anonim válasza:
93%
Teljesen tökéletes a magasság/súly arányod. Szar lehet a csesztetés, de tényleg engedd el a dolgot. Így vagy jó. 16 éves vagy basszus. Ha már most nagyobb súlyú lennél, mi lenne évek múlva, plusz szülés után? Simán túlsúlyos lennél. Tehát még 1x írom, te így vagy jó! Mások meg irigyek rád. Ennyi.
2021. jún. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

9-es Ne foglalkozz velük. A súlyod most rendben van, a szüleid szólnának, remélem, ha baj lenne.

Vannak ilyen emberek, akik szeretetből tukmálnak, nekik jelent boldogságot, ha eszel, neked meg tudnod kell hogy nem érdemes rosszullétig..

2021. jún. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
88%

Én teljesen megértem,hogy kivagy ezektől a "tanácsoktól".

Én vékonyabb vagyok nálad meg kb 2cm-el alacsonyabb de én is megkapom ezeket "annyit eszel mint egy óvodás" stb ez még a szebbik megfogalmazás :D

Tudom mennyire idegesítő a lényeg,hogy magaddal meg legyél elégedve.

Akik pedig ezeket mondják próbáld őket ignorálni,ne engedd,hogy lehúzzanak és elvegyék az önbizalmad úgy vagy jó,ahogy vagy ilyen a genetikád.

Kitartást<3

2021. jún. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
98%
Gondolom a téged piszkáló kedvesek erősen túlsúlyosak, és számukra az a normális.
2021. jún. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
93%
Én 168 cm vagyok és 55-56kg, szóval elég hasonló, de egyáltalán nem túl vékony. Szerintem teljesen jó ez a súly, főleg ha te mindig is ilyen voltál. Az edzés viszont mindenképpen jót tesz az embernek hogy formásabb, tónusosabb legyen.
2021. jún. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
98%

Ha meghíznál, akkor meg az lenne a bajuk. Tapasztalatból tudom. Nem tudnak miről beszélni.

74N

2021. jún. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
97%

Nyugodtan mond meg nekik, hogy kezdjenek el félretenni pénzt egy perselybe, hogy kitudják fizetni a magán pszichológusodat amiért miattuk leszel evészavaros.


Kezdj el olvasni az asszertív kommunikációról. Ha néma vagy akkor nem látnak. Ha megszólalsz akkor te is ott leszel a látózónájukban. Szépen megmondod, hogy te megfelelően táplálkozol, gyors az anyagcseréd. Innentől megkéred őket, hogy többet ne beszéljenek róla mert téged ez bánt.


Sajnos meg kell tanulnod kiállni magadért ha nem akarsz később defektes lenni.

2021. jún. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
39%
Vegyél fel egy sapkát, amikor találkozol velük és ne vedd le. Másodjára ne vedd fel és harmadjára vedd fel. Hátha valaki jót röhöghet.
2021. jún. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon jó a súlyod, irigyellek. A sport is jó ötlet, de ennyi. A beszólogatós rokonokat muszáj erőteljesen leállítani, akár durván is fogalmazhatsz. "Szálljatok le a súlyomról, teljesen jó. Nem akarok dagadt disznó lenni, mint te."
2021. jún. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
95%

cenerentola47 ott a pont

Gyerekként iszonyú vékony voltam. Mesélni kellett, hogy megegyek pár falatot. Később így szoktam rá, hogy evés közben olvastam. Evés közbeni tévézés, olvasás az "hízlal" mivel nem érzékeled megfelelően, hogy már pont jól laktál. Duci voltam általános iskolában. gimiben valamennyit lefogytam.

Nálunk apám-anyám mindig hatalmas feneket kerített az ebédnek, vacsorának, aztán meg amikor visszahíztam apám ledisznózott. Folyamatosan piszkált a súlyommal, nem kellek majd senkinek, amúgy visszanézve a tini fotókat, nem voltam kövér és ezt más is mondta, persze később. :S

Gimi után nagyon lefogytam, mert nem ettem. Azaz minden nap egy pici marék zöldséget, mellette minden nap jártam konditerembe ahol órákat töltöttem. Ismét lefogytam és utána ez zavart mindnekit. Utána erre szóltak be.

Szerintem, ha látják, hogy zavar, akkor bármibe belekötnek. Hozzátenném apámnak hatalmas sörhasa volt emellett disznózott amikor 58 kiló voltam 170 centihez.

Két testvérem meg pont az ellenkezője, ők mindketten magasak, vékonyak, pedig sokat esznek, na őket is piszkálják ezért, pedig szerintem jól néznek ki.

2021. jún. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!