Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha utál a párom fia?

Mit tegyek ha utál a párom fia?

Figyelt kérdés
A párommal lassan 2 éve vagyunk együtt, 9 év korkülönbséggel. A fia 14 éves, próbálok neki tényleg mindenben eleget tenni. Pénzt szoktam neki adni ha kér. Próbálom az apjával is megbeszélni, ha esetleg szeretne valamit de ő nem engedi. Mindenben próbálom segíteni, de ő egyszerűen nem hajlandó elfogadni. Nincs vele semmi problémám egyébként, én nagyon jó viszonyt tudnék vele kialakítani, de ő ebben nem partner. Folyamatosan generálja a vitát és próbálja a páromat ellenem hangolni. Én úgy érzem, hogy mindent megtettem amit megtehettem, de belefáradtam teljesen már. Ti mit gondoltok erről?
2021. jún. 25. 16:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%
Semmit. Ha nem tisztel akkor azt a párodnak is észlelni kell és raszolni. Ők nélkül nem viselkedett így. Valószínű az exfeleseg hangilja ellened.
2021. jún. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
Semmit. Nem utál, hanem kamasz! Kénytelen leszel kitartani, míg túl lesz ezen, ha fontos a kapcsolatod. A párod itt a kérdéses, hogy ő átlát -e a gonoszkodásain.
2021. jún. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
76%
Nálunk is kamasz a párom lánya, de ha ők nélkül viselkednek így az apja raszolna.Engem nem zavarna ha nem szeret de tisztelet az legyen meg, én is megadom neki. De szerencsére ilyen probléma nincs.
2021. jún. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
48%

Ne adj neki tőbbet pénzt.


Ha gonosz veled, a párod adjon neked a gyerek orra előtt egy ezrest, minden egyes gonoszkodásért :)

Ha utál, nem fogja sokáig tűrni :D

2021. jún. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem meg érdemes lenne leülni vele megbeszélni a dolgot. Megmondhatnád, hogy eddig jó fej voltál, mellette álltál, a pártját fogtad, ha kellet az apjával szemben is.Miven nem lett eredménye a dolognak, sőt, ő kelti a feszkót ,csak szólsz, hogy innentől kezdve akkor lehet másképp is.Vége a te jóondulatodnak.Tudsz te ellenség is lenni, ha ezt akarja. Gondolja át, mit akar,szóljon és onnantól ugy lesz.
2021. jún. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
36%
Minek akarod ráerőltetni magad, ha ő nem akar veled spanolni? Nem értem. Nem kötelessége hogy elfogadjon téged, hagyd abba a próbálkozást. Talán többet is segítene, ha nem mindenáron ezen görcsölnél, biztos érzi hogy nyeregben van. Hagyj neki teret, amennyire lehet, és nem lesz olyan tüskés. Ne tolakodj...
2021. jún. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
25%
Miattad váltak ?
2021. jún. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
53%
Jogos a 7es kérdése. Nálunk sem szimpatizálnak a gyerekek az apuka barátnőjével, mert az ő szemükben miatta költözött el apa otthonról. És nálunk az a helyzet sincs, mint ahogy az 1es írja, hogy az exfeleség hangolja a gyerekeket az új nő ellen. Az elején még próbáltam segíteni is, hogy normális legyen a kapcsolatuk, mert nekem sem mindegy, hogy a gyerekeim milyen közegben töltenek el két napot kéthetente. De feladtam, majd az idő talán segít, és magától helyreáll az egyensúly, ha az apuka és az új párja nem tudják kezelni a helyzetet...
2021. jún. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
51%
Nem mostanában fog megkedvelni, idövel lehet emgenyhül, de csodát várni nem szabad.
2021. jún. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
51%
8 ne nevettesd magad. Nem miatta ment el az apa, hanem mert téged már nem szeret. Nem is baj ha nem szeretik a gyerekeid, majd lesz közös nekik és ennyi. Akkor majd tolnad oda őket ezerrel. Gondolom élvezed a szitut ezzel büntetés apucit, de hidd el ok attól jókat dugnak, hogy most a gyerekek el fogják vagy sem.
2021. jún. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!