Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek uj életet?

Hogyan kezdjek uj életet?

Figyelt kérdés

A mult héten ert véget a 3 eves kapcsolatom, amibol 1 évet es 3 honapot egyutt éltunk. De a párom megcsalt. Visszaköltöztem a csaladomhoz, ő is az övéhez.

Egyedul erzem magam, vágyom egy férfira akinek elmondhatom mit erzek. Bár komoly kapcsolatot nem akarok még. Nem korai ez? de mondom h nem akarok komoly parkapcsolatot csak kell nekem egy ferfi, peldaul a szomszed fiu, h beszelgessek vele.


2010. aug. 26. 09:41
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Lehetetlen. Szinte szobafogsagra itelt a csaladom, mert feltenek ettől a gazembertől, tegnap közölték h nem mehetek 2-3 honapig sehova. MErt most mindig zaklat, telefonon is, es tegnapelott mikor voltam setalni meg akart allitani, olyan féket nyomott az autoval hoy mindnki megijedt az utcan, bántani akar, azta jott a csajaval es mutogattak a kocsibol h kapjam be. Hm szép dolog tőlle, nem? Es most nem mehetek sehova. Külömben szeretnék valakit az életembe, nem kihasználni akarom, hanem vágyom arra hogy szerethessek valakit, es engem is viszont szeressen valaki.
2010. aug. 28. 14:30
 12/17 anonim ***** válasza:
Most egyenlőre szarul fogod érezni magad de nem tudsz mit csinálni. Próbálj barátnőkkel kikapcsolódni, bulizni jólérezni magad, és ha akarsz akkor beszélgess a szomszéd fiúval.
2010. aug. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

A második kommentedből számomra az látszik, hogy téged otthon egyáltalán nem kezelnek felnőttnek, de ahogy írsz abból valóban az jön le, hogy nem is vagy még az. Elfogadod, elviseled a szobafogságot, miközben már együtt éltél valakivel, közben pedig újabb társra vágysz, de a barátaiddal sem találkozhatsz, programot se szervezhetsz, mert "nem enged sehova 2-3 hónapig" a családod.


Most Te egy kislány vagy, vagy egy felnőtt nő?


Ez így egy kissé zavaros és ellentmondásos. Először rakd helyre az életedet, csak utána keress magadnak valakit, akit szerethetnél és viszont szerethetnek.

2010. aug. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Az előbb fenyegetett meg a volt párom hogy vigyazzak merre járok mert var ram egy kis meglepetes. Persze hogy féltenek engem. 19/L
2010. aug. 28. 15:31
 15/17 anonim ***** válasza:

"Megütött engem, lopott, hazudott, átvert, mindezt megbocsajtottam mert szerettem, de aztan meg is csalt."


Most azt írod, terrorizál, fenyeget.


Most őszintén, mi szeretni való van egy ilyen bunkón????


Felejtst el nagyon gyorsan, felejtsd el az önsajnálatot is, örülj, hogy végre megszabadulhattál tőle és kezdj új életet, de kizárólag nélküle!

2010. aug. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Vegyél egy kutyát, más pasit nem hinném hogy érdekelne a nyomorod, főleg ha még komoly kapcsolatot se akarsz.


Ha úgy is tesznek mintha érdekelné őket, az is csak a bugyidnak szól majd...

2010. aug. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Szal vegyél eg kutyát, és hagyd az embereket egy időre mega haverokat is...


TANULJ NYELVEKET, UTAZZ, STB.

2010. aug. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!