Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek uj életet?

Hogyan kezdjek uj életet?

Figyelt kérdés

A mult héten ert véget a 3 eves kapcsolatom, amibol 1 évet es 3 honapot egyutt éltunk. De a párom megcsalt. Visszaköltöztem a csaladomhoz, ő is az övéhez.

Egyedul erzem magam, vágyom egy férfira akinek elmondhatom mit erzek. Bár komoly kapcsolatot nem akarok még. Nem korai ez? de mondom h nem akarok komoly parkapcsolatot csak kell nekem egy ferfi, peldaul a szomszed fiu, h beszelgessek vele.


2010. aug. 26. 09:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
66%
Neked nem férfi kell, hanem lelki szemetesláda. Használd erre a családod, csúnya dolog egy fiút kihasználni.
2010. aug. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom ami történt, de tényleg nem kell ehhez egy fiú....hanem bármilyen olyan ember aki közel áll hozzád. Csak emiatt közelebb kerülni a szomszéd fiúhoz, elég értelmetlennek tűnik. Filmekben ez így van, szakítás után a lány összebarátkozik a szomszéd kedves sráccal és a végén ráébred hogy szereti, de az életben ez nem ilyen egyszerű, inkább anyukád, tesód, vagy barátnőd, akiknél keresd a vigasztalást. Lehet hogy a szomszéd fiúnek nincs kedve/lelke egy lány exről való siralmait hallgatni akit alig ismer, míg a családod ismernek és szeretnek téged, ők nem fognak elhajtani hanem meg fognak hallgatni!
2010. aug. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Igazábol azt erzem hogy nekem kell valaki akit csokolhatok és szerethetek. Csak félek kezdeményezni. Akarom h lassa az exem h en is feltudok tudok vkit szedni, s nem csak ő van a vilagon. Szeretnék 1 fiut akinek foghatom a kezet csokolhatok, szerethetek. Nem birom a maganyt.
2010. aug. 26. 10:14
 4/17 anonim válasza:

Én megértelek, nagyon nehéz ehylzetben vagy. Én nem is tudom mit tennék. :(

Szerintem járj emberek közé, ismerkedj és ha tényleg vége, nem akarod újrakezdeni vele, és ő sem veled, akkor próbálj élni! ne lássa rajtad h mennyire elkenődtél! Idegesítse az, hogy miylen ahamr túlléptél rajta!! Ismerkedj, szórakozz és hidd el ha történi Veled vmi, máros könnyebb lesz!!! Sok sikert, és kitartást!!! Ennél csak jobb lesz (idővel)!

2010. aug. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
A csaladom nem is engedne h kibékuljunk. Megütött engem, lopott, hazudott, átvert, mindezt megbocsajtottam mert szerettem, de aztan meg is csalt.
2010. aug. 26. 10:18
 6/17 anonim ***** válasza:
Olyan fiút,aki lefekszik veled találhatsz százat is! Legyen egy kis önbecsülésed és önuralmad is. Várj,amíg találkozol olyannal,akiben megbízol,őt majd szeretheted. Parancsszóra nem lehet senkit szeretni ! Beszélgetéshez pedig ott van a családod.
2010. aug. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Akkor fog rád találni a szerelem amikor nemis gondolnád, hidd el! ne akard erőszakosan az új kapcsolatot, nem lesz jobb (tudom mit beszélek, átéltem már :( )

Én is úgy akartam új életet kezdeni hogy mindegy volt ki csak legyen valaki aztán mindig rosszul választottam, mert sürgettem :( aztán amikormár nem érdekelt jött valaki akivel összebarátkoztunk, járni kezdtünk.

Most már 1 éves házasok vagyunk és egy hónapos a fiunk :)

2010. aug. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy mit élsz át, nálam is hasonló volt a helyzet, az exem mikor elhagyott egy másik srácért, nagyon a padlóra kerültem, és én is csak azért akartam egy "barátnőt" szerezni, hogy megmutassam az exemnek, hogy nem csak ő volt nekem... Nagyon nehéz...

Ha van kedved, szívesen beszélgetek veled, tapasztalatcsere, stb... Írj egy privit...

25/f

2010. aug. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok!

Küldtem neked e-mailt!

Olvasd el!

25/f

2010. aug. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ezzel az érzéssel, viselkedéssel több gond is van.


Először is magadat alázod meg azzal, ha csak azért akarsz most nagy hirtelen egy férfit, mert bizonyítani akarsz az exednek. Ez nem más, mint a sértett hiúságod, büszkeséged nyílt kimutatása, ami elég szánalmas, éretlen reakció, de elismerem, nem ritka, sokan viselkednek így.


Megbántasz egy másik, teljesen vétlen embert, aki esetleg valóban szeretni tudna téged, de te csak felhasználni szeretnéd a játszmáidhoz, az önbecsülésed helyreállításához, ez se túl szép módszer a lelki békéd helyreállítására.


Magadat is újabb kellemetlen helyzetekbe sodorhatod azzal, ha az új partner átlát majd a szitán, kiismeri a szándékaidat és jogosan kidob, megaláz azért, mert kihasználtad az érzéseit és felhasználtad őt a kicsinyes bosszúvágyadhoz.


Jobb ilyenkor, ha hagysz egy kis időt magadnak, az érzéseid, dühöd lecsitulásának és csak ezután nyitsz kifelé, újabb kapcsolatok felé, ezzel magadnak is jót teszel és másokat sem bántasz meg feleslegesen. Csinálj programokat a barátaiddal, a családoddal és meglátod, rendbe jössz, mint oly sokan, akik már mind-mind átéltünk hasonlót.

2010. aug. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!