Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szülők milyensége mennyire...

A szülők milyensége mennyire befolyásolja a felnőttkori életben való boldogulást?

Figyelt kérdés

2021. jún. 23. 07:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
77%

Kicsit.


Tesóm sikeres ember sajat céggel, plusz projekt mérnökkent is dolgozik


Én meg egy lúzer vagyok, két végzettségem van de egyik szakmámba se tudok elhelyezkedni, a 150-et se keresek


Pedig ugyan úgy neveltek és segitettek minket

2021. jún. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
83%
Az, hogy mindenki más mértékben érzékeny az alkalmatlan szülei hibáira, és más-más módon jönnek ki a következmények, még nem jelenti azt, hogy a szülők nem tudják egy életre megnyomorítani az embert. Nyilván van egyéni mozgásterünk is, de teljesen behozni sose lehet ezeket a hátrányokat. Kívülről én is kiválóan boldogulok, és sikeres vagyok. Csak éppen halott vagyok belül, a pszichoterápia ellenére.
2021. jún. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
79%
Nagyban befolyásolja, de ahogy magamon is megtapasztaltam megfelelő önismerettel, terápiával, támogató közeggel, célokkal és kitartással ki lehet belőle törni. Kemény meló és nagyon sokáig tart, de megéri.
2021. jún. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
87%

Az én anyám pszichiátriai beteg, ennek hála érettségi után semmi önbizalmam nem volt kiállni magamért, hogy éljem a saját életem és most lépem meg mindazt, amit már érettségi után kellett volna, 7 év csúszással. Mondjuk még mindig jobb, mintha 50 évesen jönnék rá, hogy az anyám nem komplett.

A kiszámíthatatlanságának hála nem bízom annyira az emberekben, a párkapcsolataim sem voltak éppen tartósak. Ennek hála engem nem korlátoz, ha nincs kivel elmennem utazni, mert utaztam egyedül, külföldön is, meg mentem is koncertre egyedül, nem is egyszer. Viszont a hosszú távú célokra most kaparom csak össze magamat.


27/N

2021. jún. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
1#, mert nem neveltek egyikőtöket sem. Így magatokra voltatok hagyva nagyjából. Így csak a személyiségbeli és készségbeli különbségek jönnek elő.
2021. júl. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!