Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezen jogosan akadok ki?...

Ezen jogosan akadok ki? Barátom családja?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy barátomnak van autója, ezért megszokták kérni a rokonok, hogy ide-oda vigye el őket. Utóbbi alkalommal két megyével arrébb kellett vinni őket.. A lényeg a lényeg, hogy akkor együtt mentünk (reggel le, este vissza). Úgy volt, hogy amikor értük kell menni, akkor is én is megyek, mert akkor maradunk egy éjszakát, sütünk, kikapcsolódunk, stb. Erre ma hallom az infót, hogy barátom egyedül menjen, mert sok a cucc. Ez a nyár utolsó hétvégéje, szerettem volna vele tölteni, jövő héttől kezdődik az iskola. Másfelől nem szívesen engedem el egyedül, mert nagyon hosszú az út (kb. 4 óra) és egyedül nehezen tájékozódik idegen helyen. Mikor mentünk, akkor ők is mondták, hogy beférek majd megoldjuk, stb. Tökre kivagyok akadva, számítottam erre a hétvégére. :(
2010. aug. 26. 09:10
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
50%
Akkor meg? Változott a szitu, az életben milliószor előfordul. Mi lenne, ha megtanulnád kezelni az ilyen helyzeteket...? Hisztérika... :)
2010. aug. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Barátodé a kocsi, örüljenek,h elmentek értük. Benzint ki fizeti?
2010. aug. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
azt állják, oda vissza + matrica.. elvileg.
2010. aug. 26. 10:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!