Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezen jogosan akadok ki?...

Ezen jogosan akadok ki? Barátom családja?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy barátomnak van autója, ezért megszokták kérni a rokonok, hogy ide-oda vigye el őket. Utóbbi alkalommal két megyével arrébb kellett vinni őket.. A lényeg a lényeg, hogy akkor együtt mentünk (reggel le, este vissza). Úgy volt, hogy amikor értük kell menni, akkor is én is megyek, mert akkor maradunk egy éjszakát, sütünk, kikapcsolódunk, stb. Erre ma hallom az infót, hogy barátom egyedül menjen, mert sok a cucc. Ez a nyár utolsó hétvégéje, szerettem volna vele tölteni, jövő héttől kezdődik az iskola. Másfelől nem szívesen engedem el egyedül, mert nagyon hosszú az út (kb. 4 óra) és egyedül nehezen tájékozódik idegen helyen. Mikor mentünk, akkor ők is mondták, hogy beférek majd megoldjuk, stb. Tökre kivagyok akadva, számítottam erre a hétvégére. :(
2010. aug. 26. 09:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
A baratodnak tudni kene nemet mondani.Bocsi majd jovoheten cuccolunk le.Ennyi.
2010. aug. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
97%
A barátod kocsija tehát ő dönti el hogy kit visz és kit nem! Ezt a rokonoknak is meg kell érteniük!
2010. aug. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
ez oké, de akkor nem tudnak felhozni minden cuccot.. hócipőm tele van, hogy málhás lovas taxinak nézik. :(
2010. aug. 26. 09:17
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

A barátodnak illett volna elmondani a tervet, hogy "Jön le a julcsi is, segít pakolni, kicsit sütögetünk, jól érezzük magunkat".

De mondjuk a konkrét szitut nem ismerjük, minden éremnek két oldala van. Ha normális a viszony a szülők ezt megérthetik sok cucc ide vagy oda.

2010. aug. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
85%
Ott irom elsokent.NEMET kell mondani.Ilyen egyszeru.Hany eves a parod?
2010. aug. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
nem szülők, unokatesók. és tudtak róla, hiszen úgy beszéltük meg, hogy én is megyek vele, hogy maradjunk egy éjszakát. ők mondták, hogy majd megoldjuk, menjek én is...
2010. aug. 26. 09:19
 7/23 A kérdező kommentje:
26 éves. csak tudod, ha erre nemet mond, így utólag, az kiszúrás velük, azt én sem akarom... csak nem szeretném, ha én lennék, aki megszívja és hoppon marad.
2010. aug. 26. 09:20
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
egyértelmű, hogy menj te is. ha tetszik neki akkor tetszik ha nem hát nem. a párod kocsija nem az övék, ő dönti el és különben is. érhető hogy együtt akartok lenni így az utolsó igazán szabad hétvégén. bármit is mondanak, menj, bár tényleg a párodnak már rögtön mondania kellett volna, hogy te is mész úgy készüljenek a cuccokkal.
2010. aug. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
jó csak, hogy fognak rám nézni, ha mondják, hogy ne menjek, erre beállítok?..
2010. aug. 26. 09:23
 10/23 anonim ***** válasza:
84%
Ne foglalkozz vele mit fognak mondani. Menj le te is a cuccot meg majd megoldjátok.
2010. aug. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!