Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ilyen feszülts...

Mit lehet tenni ilyen feszültség ellen?

Figyelt kérdés

A probléma az, hogy nagyszülőkkel élünk együtt, anyummal. Jó ideje zavar már egy pár dolog. És ez enyhe kifejezés volt. Ilyen dolgokba szólnak bele nekem, idézem: "nehogy nekem ezt a ruhát vedd fel, megint úgy fogsz kinézni mint egy idióta, holnap itt meg itt nem lesz jó idő, nehogy elmenj, majd elmész ha mondom, nehogy nekem haza merd hozni egyszer is a barátodat, és itt is aludjon, mi vagy te k.va?" hozzátenném, 19 múltam és emiatt nem is volt még normálisnak nevezhető párkapcsolatom.. "ráérsz majd 25 éves korodban ezt elkezdeni" "nyáron sehová sem mehetsz, itthon kell segíteni (igen, egy napra sem kikapcs. szempontjából)


Szerintetek? Kezd nagyon betelni a pohár nálam.. És a felesleges támadásokat megelőzve hozzátenném: eddig minden egyes nyaramat, meg szabadidőmet beáldoztam,mert segíteni kell, stb. jó nevű egyetemre vettek fel, szóval nem vagyok egy semmirekellő emberke, és mégis így kezelnek.. Köszi a válaszokat előre is.


2010. aug. 25. 21:37
1 2
 11/11 anonim válasza:
Javítanám korábban írott soromat: A te problémádra a családoddal folytatott őszinte beszélgetés lenne a MEGOLDÁS.
2010. aug. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!