Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek valóban boldogok...

Szerintetek valóban boldogok azok az emberek, akik erőltetett teli fogsoros vigyorral töltenek fel magukról, meg a családjukról fotókat közösségi oldalakon?

Figyelt kérdés
2021. jún. 14. 22:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%
Van aki igen, van aki nem. Árulkodó jel lehet, ha valaki nagyon gyakran tölt fel ilyen képeket.
2021. jún. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Vagy igen, vagy nem. A FB világa meg a való világ teljesen eltérhet minden irányban.


Azt meg nem várhatjuk, hogy bárki veszekedős meg tányérdobálós képet töltsön fel. (Pedig menyivel érdekesebb lenne.)

2021. jún. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
83%
Igazából már az fura, hogy kinek akarja mindezt bizonyítani, mert szerintem ha valaki boldog, akkor nem igazán az érdekli, hogy a másik mit gondol róla, hogy épp boldog vagy nem.
2021. jún. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
98%

Nem minden ember boldog aki mosolygós képet posztol. Ha nagyon a padlón vagyok, akkor én például többszőr is posztolok valami szexi vagy mosolygós vagy szép képet magamról, barátaimmal közös képet. (Már dolgozok ezen a problémán pszichológussal)

Szóval nem minden a látszat

2021. jún. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
79%
Nekem gyanus. Meg a gyakori posztolgatás is.
2021. jún. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
83%
Hat szemelyes tapasztalatom az, hogy sokan akik gyakran tesznek ki kepet, azoknak romokban az elete. De azt is mebgfigyeltem, hogy aki a gyerekerol tesz ki allandoan, a valo eletben meg alig foglalkozil vele, durva a gyerekkel stb. Ez csak az en tapasztalatom.
2021. jún. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
88%
Ez az egyik ok, amiért töröltem magam facebook-ról
2021. jún. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
98%

akiket nem ismersz személyesen azokról nehéz tudni, de olyanok alapján akiket ismersz és látod hogy miket posztolnak ki azért leszűrhető és, ha nem is igaz mindenkire, sokak tényleg csak a külvilág felé boldogok.

Nekem is van nem egy olyan közeli ismerős sőt rokon párom, akik a fb-on legnagyobb szerelmem, életem ajándéka, legjobb apa és férj legjobb anya és feleség stb, mögötte meg ha megkérdezem, hogy mizu akkor: jaj de rühellem ezt az embert, el akarok költözni csak nem tudom hogyan stb.

És a látszat boldogságot napi 10 képpel illusztrálják.

2021. jún. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
97%
Minden képen úgy nézek ki, mint akit nyúznak közben, pedig boldog vagyok. Ennyi, képen csak az erőltetett művigyor megy. Attól mert valaki szintén hül*én fest a képen, nem jelenti, hogy nem boldog.
2021. jún. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
98%

Én sohasem töltök fel képeket, de ettől függetlenül nem vagyok boldog.

Pontosabban a párkapcsolatomban maximálisan, de egyébként nem.

Szóval aki feltölt ilyen képet - lehet, hogy csak parasztvakítás, de lehet boldog is. Ki tudja?

2021. jún. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!