Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehetne tenni, hogy ne...

Mit lehetne tenni, hogy ne derüljön ki a "múlt" egy kapcsolatról és egy barátságról?

Figyelt kérdés

Pár hónapja viszonyom volt egy sráccal. Lehet ítélkezni, de minden érzelmi kötődés nélküli, szexuális viszony volt, nagyon klassz a maga nemében. Aztán se szó-se beszéd, szétmentünk, és én egy bő hónap múlva járni kezdtem egy másik sráccal, akivel a mai napig tart a kapcsolatunk. (Az igazat megvallva miatta nem hívtam vissza a másik srácot, amikor az újabb "találkára" hívott.)

Ma találkoztam először az előző sráccal, akivel vége már, a munkahelyemen járt. Vele volt a barátnője, aki az én egyik legjobb barátnőm is egyben, de a nyáron nem találkoztunk, így nem is tudtam, hogy jár valakivel. A lány nagyon bele van szerelmesedve a srácba, de amikor megkérdeztem, mióta járnak, kisült, hogy kb. egy hónapot párhuzamosan velem hancúrozott a srác, vagyis velem csalta a barátnőmet.

Nagyon szeretem a barátnőmet, és nem akarom megbántani, és a saját kapcsolatomba sem akarok bekeverni. Nem is említeném senkinek az esetet (lévén, hogy már lezárt téma), mert kínos és megkérdőjelezhető az én szerepem.

De az a baj, hogy a srác folyton célozgat, kétértelmű megjegyzéseket tesz, és élvezi, hogy zavarba jövök tőle. Szívem szerint elkapnám, és rendesen megráznám, hogy fogja be a p*fáját, ha már én megteszem azt a szívességet neki, hogy befogom a sajátomat, de nem akarok feltűnősködni. A barátnőm nagyon boldog azzal a sráccal, a srác is szemmel láthatóan jól érzi magát ebben a kapcsolatban, de engem bosszantani azért nagyon szeret. Félek, hogy ez a huzavona még eltart egy darabig, és vagy az én kedvesem, vagy a barátnőm, akivel való találkozást eszem ágában sincs kerülni, valaki felfigyel erre a kínos viselkedésre.

Javasoljatok valamit, mi lenne jó megoldás?

Elkapni a srácot, és jól lecs*szni a célozgatásai miatt?

Hagyni, had kétértelműsködjön, hátha ráun? De mi van, ha valaki felfigyel rá?

Kerülni a találkozást, és folyton aggódni, hogy otthon besároz engem a barátnőm előtt, nehogy kiderüljön valami?

Talán most is van valakije a srácnak a barátnőm mellett, amiről senki sem tud? De ha elültetem a gyanút a barátnőmben, nem fog nekem hinni, és azt gondolja majd, hogy nem akarom az ő boldogságát! Nem akarom, hogy rámenjen a barátságunk erre az idióta pasira, és azt semmiképpen sem szeretném, hogy megtudja, velem csalta annak idején a barátja.

Vagy mi van, ha a srác egy őszinteségi rohamában azt mondja a barátnőmnek, én másztam rá, pedig ez nem igaz, ő kezdett ki velem, én pedig direkt megkérdeztem, nincs-e valakije, mire ő nemmel válaszolt!

Úgy sajnálom a barátnőmet, és lelkiismeretfurdalásom van miatta, jóllehet, nem tudtam a kettejük kapcsolatáról.

Mit kellene tenni, hogy kimásszak ebből a szituációból?


2010. aug. 25. 15:20
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Ha most elmondod a barátnôdnek, nem fog megharahudni, legfeljeb durci lesz egy darabig, de nem fogod elveszíteni. Elôbb-utóbb úgyis kiderül...és akkor tényleg annyi a barátságotoknak, fôleg ha a srác majd azt mondja te másztál rá, amit a barátnô el fog hinni és azt fogja hinni emiatt nem mondtad el korábban. Szóval mondd el neki!
2010. aug. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Hát, ez durva. Utána kellett volna nézned, hogy mi újság a srác körül. B.nőd nem mesélte, hogy összejött ezzel a v.kivel? Ha mesélt róla, nem tűnt fel, hogy pl. sok a külső hasonlóság, vagy a nevük, vagy akármi, ami gyanakodásra ad okot?
2010. aug. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!