Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehetne tenni, hogy ne...

Mit lehetne tenni, hogy ne derüljön ki a "múlt" egy kapcsolatról és egy barátságról?

Figyelt kérdés

Pár hónapja viszonyom volt egy sráccal. Lehet ítélkezni, de minden érzelmi kötődés nélküli, szexuális viszony volt, nagyon klassz a maga nemében. Aztán se szó-se beszéd, szétmentünk, és én egy bő hónap múlva járni kezdtem egy másik sráccal, akivel a mai napig tart a kapcsolatunk. (Az igazat megvallva miatta nem hívtam vissza a másik srácot, amikor az újabb "találkára" hívott.)

Ma találkoztam először az előző sráccal, akivel vége már, a munkahelyemen járt. Vele volt a barátnője, aki az én egyik legjobb barátnőm is egyben, de a nyáron nem találkoztunk, így nem is tudtam, hogy jár valakivel. A lány nagyon bele van szerelmesedve a srácba, de amikor megkérdeztem, mióta járnak, kisült, hogy kb. egy hónapot párhuzamosan velem hancúrozott a srác, vagyis velem csalta a barátnőmet.

Nagyon szeretem a barátnőmet, és nem akarom megbántani, és a saját kapcsolatomba sem akarok bekeverni. Nem is említeném senkinek az esetet (lévén, hogy már lezárt téma), mert kínos és megkérdőjelezhető az én szerepem.

De az a baj, hogy a srác folyton célozgat, kétértelmű megjegyzéseket tesz, és élvezi, hogy zavarba jövök tőle. Szívem szerint elkapnám, és rendesen megráznám, hogy fogja be a p*fáját, ha már én megteszem azt a szívességet neki, hogy befogom a sajátomat, de nem akarok feltűnősködni. A barátnőm nagyon boldog azzal a sráccal, a srác is szemmel láthatóan jól érzi magát ebben a kapcsolatban, de engem bosszantani azért nagyon szeret. Félek, hogy ez a huzavona még eltart egy darabig, és vagy az én kedvesem, vagy a barátnőm, akivel való találkozást eszem ágában sincs kerülni, valaki felfigyel erre a kínos viselkedésre.

Javasoljatok valamit, mi lenne jó megoldás?

Elkapni a srácot, és jól lecs*szni a célozgatásai miatt?

Hagyni, had kétértelműsködjön, hátha ráun? De mi van, ha valaki felfigyel rá?

Kerülni a találkozást, és folyton aggódni, hogy otthon besároz engem a barátnőm előtt, nehogy kiderüljön valami?

Talán most is van valakije a srácnak a barátnőm mellett, amiről senki sem tud? De ha elültetem a gyanút a barátnőmben, nem fog nekem hinni, és azt gondolja majd, hogy nem akarom az ő boldogságát! Nem akarom, hogy rámenjen a barátságunk erre az idióta pasira, és azt semmiképpen sem szeretném, hogy megtudja, velem csalta annak idején a barátja.

Vagy mi van, ha a srác egy őszinteségi rohamában azt mondja a barátnőmnek, én másztam rá, pedig ez nem igaz, ő kezdett ki velem, én pedig direkt megkérdeztem, nincs-e valakije, mire ő nemmel válaszolt!

Úgy sajnálom a barátnőmet, és lelkiismeretfurdalásom van miatta, jóllehet, nem tudtam a kettejük kapcsolatáról.

Mit kellene tenni, hogy kimásszak ebből a szituációból?


2010. aug. 25. 15:20
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Én is attól félek, amit az utsó előtti válaszoló írt, hogy elmond a barátnőmnek, és többet nem áll szóba velem!

Ha el is kapom, és megmondom, nem izgat a célozgatás, a barátom tud róla, a barátnőmet akkor sem tudom megóvni, és ha kirobbantja a srác a balhét, az nagyon sz*r lesz. Nem akarom elveszíteni a barátnőmet, és ő annyira szerelmes belé!

2010. aug. 25. 15:49
 12/22 anonim ***** válasza:

Semmit ne tegyél, csak ha a srác szól neked, akkor közöld vele hogy te lezártad a múltat, és ha megpróbál bekavarni te is tudod amit tudsz és vissza fogja kapni a dolgot..


És ha együtt voltatok akkor nyilván tudsz róla annyit, már ha mást nem azt hogy mekkora van neki, amin a másik nő is el fog gondolkodni ha oda kerülne a sor..

2010. aug. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Ja meg egy védő taktika..


Ha már forró a helyzet közöld a pasiddal, hogy a barátnődön keresztül rád szált egy kisköcsög, és megállás nélkül hazudik.


Egyébként meg én nem értem hogy minek kell foglalkozni azzal, hogy mi volt a pasid előtt??


Sztem lényegtelen..

2010. aug. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
74%

Hősnőként nem fogsz tündökölni semmilyen szemszögből.

Túlértékeled a barátnőséget, akik ilyen sokáig nem találkoznak ne nagyon próbáljanak beleszólni sem egymás kapcsolataiba.

Igazi vetélytársak lehettetek akaratlanul is, ha neki ő jutott lehetnek boldogok.

Esetleg pont a Te pasiddal kavart előtted.

2010. aug. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Nem az én kevesem miatt aggódom. Most eldöntöttem, hogy elmondom neki az egészet, csak nem balhézik, igaz, hogy ő sem volt már szűz...

Én a barátnő miatt aggódom, hogy:

- érzelmileg károsul, ha a pasi megcsalja

- dühös lesz, ha kiderül az én szerepem, és nem áll velem többet szóba

- nem hisz majd nekem

Egyszóval ő csak rosszul kerülhet ki az egészből. Ha megmondom, akkor is, ha nem, akkor is.

2010. aug. 25. 15:59
 16/22 A kérdező kommentje:
Nem, neki sokáig nem volt senkije. Azért is ennyire boldog most.
2010. aug. 25. 16:01
 17/22 anonim ***** válasza:
Puhatold ki mennyire volt komoly a kapcsolatuk a legelején, a barátnőd "lelkiállapotától" függően adagold be neki ezt az esetet. Meg kell tudnia, hogy volt köztetek ez a dolog, mert ha kiderül, a srác egy rossz pillanatában kiböki, akkor lehet, hogy egyikőtökben sem fog megbízni többé. Pláne, ha az ilyeneket a srác még tudatosan is műveli...
2010. aug. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

A kiemelt részben is "NE" szerepelt, azóta végig az ellenkezőjéről van szó.

Úgyis el fogsz dicsekedni, bármit javasolnánk.

2010. aug. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Megőrültél, dehogy fogok eldicsekedni! A hideg futkos a hátamon a gondolattól, mi lesz, ha a barátnőm megtudja, mert az az idióta srác elhenceg velem!!!

Mindenki azt mondja, mondjam el tapintatosan, de én nem tudom, hogy lehetne úgy megcsinálni, hogy elhigyje, nem én csábítottam el, elhigyeje, nem akarok rosszat, nem hazudok, és továbbra is megmaradjon a barátságunk!

Nem akarom elmondani, de mi van, ha a sráctól értesül?

Én húznám a vallomást, ha el lehet kerülni, elkerülöm!

2010. aug. 25. 16:32
 20/22 A kérdező kommentje:
Ja, és még valami. A barátnőm nagyon jó fej.. Szeretetreméltó, kedves, ötletes, vidám, jószívű, segítőkész, és általánosságban sokkal különb nálam. A srác szerelmes is lehet belé akár, vagy ha még nem, de hamarosan az lesz. Én NEM leszek Meg Ryan a Meglesni és megszeretniből, aki útjába áll az igaz szerelem lehetőségének, mert neki nem jött össze a pasival!
2010. aug. 25. 16:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!