Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményeket erről a...

Nickiii kérdése:

Mi a véleményeket erről a kapcsolatról?

Figyelt kérdés
Az interneten ismerkedtem meg egy 23 éves fiúval, és hát elég sokat beszélgettünk, volt hogy 8-9 órákat is mikrofonon.és hát lassan kezdtem beleszeretni. tudom, a legtöbben azt mondják, hogy látatlanba egy képről nem lehet beleszeretni az emberbe, de én még is úgy érzem hogy most igazán szerelmes vagyok. lassan 1 hónapja vagyunk együtt és még szó szerint semmin se vesztünk össze. ugyanazt a zenét szeretjük, ugyanaz a hobbink, és a lelki problémáinkat is őszintén nyíltan meg tudjuk beszélni. Csak egy probléma van, hogy ő rettentően messze lakik. 250 km. Ami még diákjeggyel is 4000 ft oda vissza. Ami anyámék pedig nem támogatnak, mert nekik is alig van pénzük, a barátom pedig nem tud feljönni, mert nincsenek rokonai pesten, mi meg nagyon kis házban élünk, nemtudnám hova tenni. Megígérte, hogy amint összeszedi magát anyagilag felköltözik pestre, de most az anyjának is szeretne segíteni anyagilag, úgyhogy nem tudom erre mikor lesz lehetősége =/ Szerintetek mennyire fog működni ez a kapcsolat? Képes egy férfi 1-2 évet várni, egy olyan lányra, akit még sose látott, és kibír egy pasi ennyi időt sex nélkül?
2011. szept. 20. 07:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
Azért mindenképpen kellene személyesen is találkoznotok, hogy kiderüljön valóban szeretitek-e egymást. Ha igen, akkor agyalj a következő lépésen.
2011. szept. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%
Sajnálom, de el kell, hogy keserítselek. Nem akarom lehúzni a férfiakat, de most van ereje teljében, nem hiszem, hogy szexuálisan hűséges lehet hozzád. Érzelmileg el tudom képzelni. Nem gondolom, hogy 1-2 évig úgy jár bulizni a haverokkal, hogy neki valahol van egy barátnője, csak soha nincs vele. Nem tud vele villogni. Ő csak néz a nagy semmibe amikor a haverok közös programokat csinálnak a barátnőkkel. De mindez igaz rád is.
2011. szept. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Tudom, csak nehéz ezt így össze egyeztetni. Ő saját lakásban él egyedül, arra gondoltam, hogy miután én letettem az érettségit, leköltöznék hozzá ha ő is akarja. De az is még min. 2 év =/ Most lettem csak 12.-es és 13.-ba végzem =/ Utána keresnék a közelbe valami munkát, de közbe egy okj-s informatikai sulit is szeretnék elvégezni. Nehéz lesz, de ez az egyetlen lehetőség =/ de még így is sok ez a 2 év =/
2011. szept. 20. 08:04
 4/20 A kérdező kommentje:
Nem igazán jár bulizni. Ő is inkább olyan otthonülő típus mint én. És egyenlőre még úgy érzem, hogy ideje se lenne megcsalni. Kb 11-12-ig alszik, aztán elmegy ebédelni az anyjához, aztán melóba, és csak este 11 körül ér haza, amikor meg velem beszélget. Úgyhogy ha ez így marad, kizárt dolognak tartom, hogy megtudjon csalni úgy hogy ne tudjak róla. Max, ha lesznek kimaradásai, később ér haza ilyenek, akkor már kezdhetek aggódni
2011. szept. 20. 08:06
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Még nem is találkoztatok, de már azt tervezed, hogy odaköltözöl hozzá? Noooormális?
2011. szept. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Azért mindenképp találkoznotok kéne. Ott sok minden kiderül. De amúgy isten éltesse a kapcsolatotokat. Ez a fiú, igen, tud várni. Aki ilyen felelősségteljesen gondolkodik, hogy anyukájának is akar segíteni, az tisztességes ember. Illik is viszonoznia azt a segítséget, amit idáig ő kapott. És nem is bulizós típus. Ezt is elhiszem. Nem minden fiatal a bulizásban találja meg az élet értelmét! Azt csak az elkényeztetett fiatalok preferálják, akiknek sok mindent a fenekük alá tolnak. Aki szembesül korán az élet nehézségeivel, az hamarabb is felnő! Úgyhogy van jövője ennek a kapcsolatnak, csak rajtatok múlik!!! Sok sikert kívánok!!!
2011. szept. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez nekem elég fura: 1 hónapja vagytok együtt, de még sosem találkoztatok? Hát én mondjuk az első csóktól kezdve mondanám, h. együtt vagyunk, és onnantól számolnám a hónapokat. De én már 25 éves vagyok, lehet, h. a fiatalabbaknál máshogy van.
2011. szept. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
79%
Neten járnak...
2011. szept. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Azt, hogy nem kapcsolat, mivel nem találkoztatok. DE, ha mondjuk találkoztok valahogy és akkor is szimpi ez a fiú, akkor se dobd fel érte a céljaid, mivel első szerelem nem fog életen át tartani. Szóval szórakozzatok, élvezzétek a jó beszélgetéseket, de ne tovább.

23N

2011. szept. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem érni kellene még egy pár évet.....
2011. szept. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!