Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményeket erről a...

Nickiii kérdése:

Mi a véleményeket erről a kapcsolatról?

Figyelt kérdés
Az interneten ismerkedtem meg egy 23 éves fiúval, és hát elég sokat beszélgettünk, volt hogy 8-9 órákat is mikrofonon.és hát lassan kezdtem beleszeretni. tudom, a legtöbben azt mondják, hogy látatlanba egy képről nem lehet beleszeretni az emberbe, de én még is úgy érzem hogy most igazán szerelmes vagyok. lassan 1 hónapja vagyunk együtt és még szó szerint semmin se vesztünk össze. ugyanazt a zenét szeretjük, ugyanaz a hobbink, és a lelki problémáinkat is őszintén nyíltan meg tudjuk beszélni. Csak egy probléma van, hogy ő rettentően messze lakik. 250 km. Ami még diákjeggyel is 4000 ft oda vissza. Ami anyámék pedig nem támogatnak, mert nekik is alig van pénzük, a barátom pedig nem tud feljönni, mert nincsenek rokonai pesten, mi meg nagyon kis házban élünk, nemtudnám hova tenni. Megígérte, hogy amint összeszedi magát anyagilag felköltözik pestre, de most az anyjának is szeretne segíteni anyagilag, úgyhogy nem tudom erre mikor lesz lehetősége =/ Szerintetek mennyire fog működni ez a kapcsolat? Képes egy férfi 1-2 évet várni, egy olyan lányra, akit még sose látott, és kibír egy pasi ennyi időt sex nélkül?
2011. szept. 20. 07:53
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
54%
Nem feltétlenül a testi érintkezés jelenti az igaz kapcsolat kedzetét. Igenis lehet jövője, ha komoly a belső összhang, és érzelmileg lelkileg egy hullámhosszon vagytok,de lehet, hogyha hosszan elhúzódik ez a dolog, és csak erre lesz lehetőségetek, akkor átalakul nagyon jó lelki barátsággá, mert ha valamelyikőtök találkozik valakivel, lehet hogy az izgalmasabb lesz számára. Mindenképpen találkoznotok kéne.
2011. szept. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

oké, de ha még nem találkoztatok, hogy vagytok együtt egy hónapja? Egyik nap megbeszéltétek, hogy na akkor most járunk? Na mindegy. Van egy ismerősöm akinek kísértetiesen hasonló volt a története, hát nem tartott egy évig sem.

Amúgy ha elmész diákmunkára, ott meg tudod keresni a busz/vonatjegy árát.üdv

2011. szept. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Egyébként Te hány éves vagy? (ez a kérdezőnek szólt) :)
2011. szept. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Nos én most ellent fogok mondani itt pár hozzá szólónak!Úgy gondolom hogy ez azért lehet jó kapcsolat mert a lelki összhang meg van köztetek márpedig meg van és ez egy fontos dolog akkor nagy baj nem lehet,főleg hogy ha ezt élőben is így fogjátok érezni és nem utolsó sorban legalább az ember lelkét ismered meg elöször így ebben a formában és nem külső alapján ítélsz,az is fontos persze.Én ugyan így jöttem össze a párommal,mi is így ismerkedtünk meg csak annyi különbséggel hogy köztünk 500 km van.Mi is napi 4-5 órákat beszélgettünk egymással,minden passzolt,zene ízlés egy felfogásunk van a dolgokról.2 hónapig beszéltünk így egymással hogy nem találkoztunk addig ki alakult köztünk egy olyan lelki egyensúly amit még soha nem éreztem,Eljött az első találkozó 2 hónap után amitől tartottunk mind a ketten,de felesleges volt mert élőben is ugyan ilyen jól kijövünk egymással,minden nagyon jól alakult és azóta is együtt vagyunk.Az első találkozó olyan volt mintha egy romantikus filmben csöppentünk volna.Eddig én sem hittem hogy ilyen módon lehet ismerkedni de rájöttem hogy teljesen mindegy ha az ember bele szeret valakibe hogy hol ismeri meg.Én azt tudom hogy ezzel az ismerkedéssel a lelkébe szerettem bele elösször és nem a külső alapján ítéltem és amikor találkoztunk kellemes meglepetés várt és őt is,ahogy megláttuk egymást úgy érzem hogy első látásra szerelem lett.
2011. szept. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a bátorító hozzászólást (: Én 17 éves vagyok, úgyhogy diák munkáról még sajnos szó se lehet. Viszont heti 2500 ft összejön kajapénzből, és most úgy is fogyózom, írtam neki sms-t délelőtt hogy mit szólna hogy gyűjtenék egy kis pénzt és az őszi szünetet nála tölteném. Azt mondta, hogy benne van, és ez tök jó ötlet, viszont a vissza utat ő fizeti (: Milyen lovagias^^ nem is tudtam volna visszautasítani. Megpróbálok minden ilyen nagyobb szünetbe lemenni hozzá. 2 havonta vagy 3 havonta 4000 ft-ot még talán össze tudok kaparni, és így annyira nem is kibírhatatlan ez a pár év? Vagy mégis?


A céljaimat meg a jövőmet nem adom fel, hisz azt akkor tenném, ha itthagynám a sulit és most azonnal leköltöznék hozzá. Csak szimplán annyit teszek, hogy érettségi után leköltözök hozzá, és ott keresek okj-s sulit. Dolgozni meg amúgy pesten is akartam a suli mellett, csak annyi fog változni, hogy 250 km-el arébb fogom ezt megtenni. Sulit keresni, meg munkát keresni.

2011. szept. 20. 11:14
 16/20 anonim ***** válasza:
2011. szept. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ha te ki tudsz spórolni 4000et akkor ő aki dolgozik és az anyjánál eszik simán össze szedhetne 8000 et. De messziről jött ember azt mond amit akar. Valami nem stimel vele már bocs... Azért majd írd meg hogy mi lett, lehet csak nekem van ilyen hülye felfogásom.
2011. szept. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Fenntart egy lakást, de vonatjegyre nincs pénze? Na ne már... :) Mindenképpen találkozz vele, mert lehet, hogy csak hülyít téged. Persze az is lehet, hogy nem, és tényleg olyan, amilyennek képzeled :)

Esetleg beszéljetek meg egy talit egy olyan városban, ami félúton van köztetek, akkor kevesebb a vonatköltség.

2011. szept. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
16 évtől dolgozhatsz diákmunkán:) persze nem minden munkát, de több helyre mehetsz:)
2011. szept. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Hat en megertem h szerelmes vagy gondolom meg nincs sok tapasztalatod(ezt nyugodtan vedd boknak)

DE! rettento messze utazol egyedul, 17 evesen, egy pasihoz akit nem ismersz . Neten beszeltetek talan meg nem is lattad kameran se. Es minden tetejeben nincs penzed a visszautra majd o ad. Neten az lehetsz aki akasz ez most lehet h egy orult stb... lehet h csak nem olyan mint amilyennek beallitotta magat.

Tudom idegesito ilyeneket olvasni de feltelek, inkabb gyujts meg egy kicsit penzt, kuld el neki mond h a szuleid nem engedtek es jojjon o el. Keressetek olcso szallast neki es inkabb talizatok "hazai terepen"

Kerlek vigyazz magadra en mar nem vagyok 17 de meg 19 evesen is kerultem durva szitukba es csak makom volt h nem lett semmi.

Amugy az eredeti kerdesre valaszolva ez meg nem igazan kapcsolat es amikor azza valik meg meg rosszabb is lesz.

Te csupan egy alomkepbe vagy szerelmes. Meg kene ismerni jobban h tudd erdemes-e varni.

2011. szept. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!