Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miről lehet beszélgetni a...

Miről lehet beszélgetni a barátnőd rokonságával?

Figyelt kérdés

Lesz egy családi összejövetel náluk. Szeretné, a párom ha én is megjelennék ottan pofavizitre. A szüleivel már volt egy rövid találkozóm, de tényleg csak egy rövid találkozás volt. Itten meg itt lesz az egész pereputty. Tesóitól kezdve, akik 50+ 40+ családos emberek, szóval mindenki, aki számít. És a legnagyobb baj, hogy ez amolyan értelmiségi család, ahol mindenki magas beosztású, meg diplomás.

Szóval miről lehet beszélgetni ott, vagy hogyan illene viselkedni, hogy a páromra ne hozzak szégyent a rokonsága előtt?



2021. jún. 2. 17:39
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
70%
Csak add önmagadat, az segít :)
2021. jún. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
28%
Olyan komoly ez a kapcsolat? Már több mint egy éve együtt jártok? Ha nem, akkor minek kéne pofavizitet tartani? A kapcsolat a tiétek, nem a családé. Ha majd össze akartok házasodni, ráértek a pofavizitre.
2021. jún. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
71%
Tökre átérzem a problémád én ugyan ilyen szituban voltam pár évvel ezelőtt. Párom családja értelmiségi, mindenkinek több diplomája van, jogász, orvos meg amit akarsz. Az én családom ezzel szemben mindig is kétkezi munkás volt. Elérkezett a nagy családi összejövetel ahova muszáj volt mennem mert már pár alkalmat így is kihagytam és pontosan azért mert tudtam hogy mi vár rám. Az egész este abból állt hogy mindenki történelemről, tudományról és politikáról beszélt, amihez én persze egy büdös szót nem tudtam hozzászólni. De most így visszagondolva tulajdonképp nem is nagyon akart velem senki sem beszélgetni. Totál kellemetlenül éreztem magam és tudtam hogy soha többet nem akarok ilyen családi buliban részt venni. Egész egyszerűen csak túl kell élni, ennyit tudok tanácsolni.
2021. jún. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
81%
az előzőekhez hozzáadnám: beszéltesd őket! "Ó, Karcsi bácsi, a Jucika mesélte, hogy ön ügyvédként dolgozik, az biztos nagyon érdekes, meséljen róla!" Ha tényleg ilyen egomániások, mint ahogy mondod, ezzel faszán eltelik az idő, és még örülnek is, hogy villoghatnak
2021. jún. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 Thispain ***** válasza:
75%
Légy olyan, amilyen. A párod nem véletlenül választott téged.
2021. jún. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
45%

Mondjuk ha az én családomhoz úgy állnál hozzá ISMERETLENÜL, hogy a pereputty meg pofavizitre kell menned hozzájuk, miközben bemutatni szeretnélek, hát biztos lenne hozzád pár baromi keresetlen szavam.

Te már látatlanban elítéled őket.

2021. jún. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
21%
Folyamatosan tölts! Remélemte a piát jobban bírod mint ők, akkor baj nem lehet! ;)
2021. jún. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
85%

Nekem is volt ilyen. Utáltam is. Alug vártam h túl legyek rajta.

Én szegény családból származom, nincs diplomám. Sőt akkor meg szar munkahelyem is volt. Ugye hátszél is hianyzott.

De pl ha történelem, politika szóba jótt. Na ott többet értem mint egy hatdiplomás xd

De valahogy sosem tudtam jól érezni magam.

Pl autókról is szeretek beszélni. De más, amikor haveri körben beszélgetsz úgy h mindenkinek 15 éves használtja van. Vagy 20 éves audi, mint ahol pár éves Lexus, Volvo. Szal ja... megértelek.

2021. jún. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
81%
Én szerencsére jól kijövök a barátnőm családjával, nincsenek ilyen gondjaim. De én is úgy vagyok vele, hogy az a legjobb, ha önmagamat adom. A barátnőm így szeret, ahogy vagyok, és ez számít. Ha kérdeznek, kimondom nyíltan a véleményemet, akkor is, ha tudom, hogy valószínűleg nem fognak velem egyetérteni. Nem vagyok híve a jópofizásnak, vagy annak, hogy megjátsszam magam csak azért, hogy kedveljenek. Ne értsd félre, ez nem azt jelenti, hogy lesz@rok mindenkit! Szó sincs erről! Az minden vágyam, hogy mindenkivel jóban legyek. De tudom, hogy ez lehetetlen, mert mindenféle ember van a világon, szóval nem látom értelmét, hogy rágörcsöljek. Neked sem ajánlom. :)
2021. jún. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
80%
mi lenne, ha nem mennél el?
2021. jún. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!