Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hagyjam továbbra is apám...

Hagyjam továbbra is apám egykori élettársát a házban?

Figyelt kérdés
Apám három éve elhunyt, és én örököltem a házat. Azóta az élettársa a mai napig ott él, tudom, hogy nincs hova menjen és nekem sincs szükségem a házra, mert másik városban élek. Csakhogy megtudtam, hogy összejött egy másik férfival, és az gyakran megfordul ott, néha egy egész hétvégét ott tölt. Nekem ezzel nincs semmi bajom, nem várom el, hogy élete végéig gyászoljon, nyugodtan csinálhat amit akar, csak mégis zavar, hogy mindezt apám házában teszi.

2021. máj. 28. 17:53
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
39%
18, igaz, de a kerdezőnek főleg nem dolga megoldani a lakhatását.
2021. máj. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
54%

#21

Nem tűnt fel, hogy itt nem a jogi része a probléma?

2021. máj. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
22, nem kell haborogni, amugy meg valaszoltam mar a kerdesre, hogy beszeljek meg. Csak lattam a hozzaszolast, mondom oke lehet magyarazni de ha mar meg kell oldani nem a kerdezonek kell sem jogilag, sem mas szempontbol. Azert durva hogy eloszor irok valamit a te hozzaszolasodra es mar haborogsz.
2021. máj. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
0%
24, a nem tűnt fel rész elég flegma volt
2021. máj. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
0%
Ahogy most is az vagy.
2021. máj. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
33%

21-23-25-26!

Tényleg vannak veled gondok.:)))

2021. máj. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
53%

Ez borzasztó helyzet, ugyanakkor nem vagy felelős egy idegen nőért. Nincs hová mennie, szomorú, de így ugyanakkor elesel egy bevételi forrástól. Nem tudom mekkora a ház, de kiadhatnád így is, hogy ő benne lakik, ezzel is csökkentve a veszteséget, ami ér. Ő maradhatna az egyik kisebb szobában, míg lenne egy, vagy több lakótársa, akik fizetnének.

Így a nő sem érezné magát annyira otthon, ez lehet, hogy jó motiváció lenne számára, hogy odébbálljon. Akár a fia révén, akár az új partnere révén.

2022. febr. 28. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!