Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan sértődtek meg?

Jogosan sértődtek meg?

Figyelt kérdés

Idén ballagok általános iskolából, de sajnos közeli hozzátartozó közelgő halála miatt nem szeretnék otthoni ünnepséget. Kedvem sincs hozzá és tudom, hogy anyukám sem lenne olyan állapotban. Az ő anyukájáról van szó.

Viszont másik nagymamám és a nagynéném megsértődtek hogy mi az hogy meg sem hívjuk őket pedig nagynéném gyerekeinek a ballagási ünnepségére mi is hivatalosak voltunk. És hogy ez az alkalom nem jön el újra. Anyukámra haragszanak hogy biztos az ő ötlete volt és hogy rám akarja terhelni a fájdalmát. Hiába mondtam hogy én nem akarok ünnepelni és nekem is fáj a nagyi elvesztése de ők mégis meg vannak sértődve. Tényleg kellene bankettet tartanunk?


2021. máj. 22. 18:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Ballagasi unnepsegre az iskolaba elmennek, utana szepen megy mindenki haza. Az nem jó?
2021. máj. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ezt is felajánlottam de szerintük fölösleges azért eljönniük hogy utána semmi ünnepség.
2021. máj. 22. 18:35
 3/17 anonim ***** válasza:
99%
Elég érzéketlen, önző dolog a részükről.
2021. máj. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%

Hát nekem alapból nem volt otthoni buli, mert nem vagyok bulis ember. Nem volt senkinek semmi baja ezzel.

Érdekes a családod.

2021. máj. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%
Lehet, hogy régimódi vagyok, de az általános iskolai ballagás azért nem akkora esemény. Ilyen helyzetben pláne nem kellene nagy fenekét keríteni a dolognak. Ha nem értik meg, hogy érzéketlen dolog erőltetni, és nem anyukád ötlete volt, akkor nem AKARJÁK megérteni.
2021. máj. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

általános iskolás ballagáson ott volt a nagy család, aztán mindenki ment haza és csak egy videó lett belőle ahogy a nagynéném felveszi a lábát XD

Nem nagy kunszt, ők meg zsörtölődjenek magukban.

2021. máj. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem jogos, hogy megsértődtek!
2021. máj. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
40%
Hányszor buktál? Mert ugye itt 16 a korhatár...
2021. máj. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
92%
Szép anyósa van anyudnak. Ne törődj velük, a te ballagàsod, ti döntèsetek. Ha nyavajog, kérdezd meg, hogy ha őt temettèk volna is így gondolnàk? Őszinte részvétem
2021. máj. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
87%
2, miert milyen messze vannak?
2021. máj. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!