Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan sértődtem meg szerinte...

Jogosan sértődtem meg szerintetek?

Figyelt kérdés

Szerdán és péntektől hétfő reggelig nálam van párom.Melóhelyünk nagyjából egymás mellett van,de a város másik végén (kocsival 20,busszal 40 perc,ha dugó van akkor duplája).

Ő kocsival közelekedik,rugalmas munkaidővel,én busszal,8-16:30.

És állandóan azon megy a vita,hogy azon a két reggelen amikor együtt megyünk (ha már kb 500méter van a két hely között),akkor nem képes 8ra menni ő is,neki fél8ra "kell" beérni.ami hülyeség,mert ha otthonról megy,akkor meg van hogy csak fél9-9-re ér be.

De délután meg azon szenved,hogy miért nem kéreckedek,menjünk már együtt hozzám fél4-4 körül (mikor munkaidőm van még,leszarják h fél8ra bennvagyok,fél5ig kell lennem).

Ma is már 7kor fél lábon állt,h de induljunk már.Sikerült is összeveszni,ki is szálltam mellőle amikor megállt a kúton,és bejöttem egyedül.

És igy akar hozzám költözni...

hozzáteszem,nem esik nehezemre busszal bejönni,csak normálisan beszélgetni reggel tudnánk,de igy...

24/N


2011. jún. 14. 09:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Mi egy helyen dolgozunk a párommal. Együtt is lakunk. Én 7-re járok dolgozni, ő fél 7-re. Én 16-ig vagyok ő 17-ig. Ő kocsival jár én busszal. A beszélgetést estére tesszük. Működik a dolog.
2011. jún. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

szerintem reggelmondd meg neki,hogy menjen,ha sietnie kell. Te majd szépen elmész busszal. nem éri meg a vitát.

Délután pedig szenvedjen nyugodtan, akkor úgyse hallod. Vagy üljön be egy sörre valahová.

Én nem mennék belevitába erről. Csinálnám ahogy nekem jó,aztán vagy ő is csinálja ahogy neki jó, vagy alkalmazkodik. Nem függtök egymástól

2011. jún. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Egy biztos: én nem költöznék össze.
2011. jún. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

de ha mindketten járhatnátok 7-16-ig,akkor nem tennétek ezt? vagy akkor is járnátok külön?


mondom neki reggelenként hogy akkor menjen,nem érdekel,de akkor meg azon hisztizik,hogy unatkozik amig beér,hazafele detto

2011. jún. 14. 09:58
 5/15 anonim ***** válasza:

Szerintem a párodolyan aki mindenért sír.

Unatkozik?akkor menjen később veled.

A helyedben most tanulnám meg ignorálni az ilyen sírásokat,mert ha mindíg belemész a vitába meg fogsz bolondulni. Egyik füleden be a másikon ki.

(azért én még így is meggondolnám,hogy ezt akarom-e)

2011. jún. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
55%
most mit érsz el azzal, h megsértődsz? majd később fog menni dolgozni?..
2011. jún. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
66%

Kérdező!

Ez legyen a legnagyobb problémátok az életben... Ugye te is érzed hogy ez VICC? Ilyen piszlicsáré hülyeségen fennakadni...

2011. jún. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Igen,egy darabig biztos hogy 8ra fog járni

De már unom a hisztit...8ra fog menni,de szenvedni fog,hogy benn kell igy lennie fél5ig (neki mind1 mikor van benn,csak legyen meg a havi x óra)

2011. jún. 14. 10:03
 9/15 A kérdező kommentje:
most piszlicsáré hülyeség...de nem lesz az ha most engedek,aztán összeköltözés után kelhetek minden reggel miatta hamarabb (nem tud csendben felkelni)
2011. jún. 14. 10:05
 10/15 anonim ***** válasza:
57%

Első vagyok! Szerintem ha ugyanakkorra járnánk dolgozni is külön járnánk. Tudom furcsa ez, de mindketten más habitusúak vagyunk. Én korán felkelek és félálomban kóválygok a lakásban kávézgatok cigizek készülődök. ő indulás előtt 5 perccel felkel és már indul is. Munka előtt még van, hogy ezt azt elintézek délutánra.

Ahogy azt valaki írta előttem, én hagyom őt ő hagy engem és nyugodtan veszekedés nélkül élünk.

2011. jún. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!