Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan sértődtem meg szerinte...

Jogosan sértődtem meg szerintetek?

Figyelt kérdés

Szerdán és péntektől hétfő reggelig nálam van párom.Melóhelyünk nagyjából egymás mellett van,de a város másik végén (kocsival 20,busszal 40 perc,ha dugó van akkor duplája).

Ő kocsival közelekedik,rugalmas munkaidővel,én busszal,8-16:30.

És állandóan azon megy a vita,hogy azon a két reggelen amikor együtt megyünk (ha már kb 500méter van a két hely között),akkor nem képes 8ra menni ő is,neki fél8ra "kell" beérni.ami hülyeség,mert ha otthonról megy,akkor meg van hogy csak fél9-9-re ér be.

De délután meg azon szenved,hogy miért nem kéreckedek,menjünk már együtt hozzám fél4-4 körül (mikor munkaidőm van még,leszarják h fél8ra bennvagyok,fél5ig kell lennem).

Ma is már 7kor fél lábon állt,h de induljunk már.Sikerült is összeveszni,ki is szálltam mellőle amikor megállt a kúton,és bejöttem egyedül.

És igy akar hozzám költözni...

hozzáteszem,nem esik nehezemre busszal bejönni,csak normálisan beszélgetni reggel tudnánk,de igy...

24/N


2011. jún. 14. 09:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én fél8-ra járok, a férjem 8ra. Szintén közel a két munkahely.


Én már korán pattanok ki az ágyból, mikor indulok akkor kászálódik ki. Olyan mint egy zombi :) Eleve külön megyünk.


Havonta 2 alkalommal összeröffenünk a közeli parkban ebédre piknikezni (úgy készülök, vagy útközben veszek szendvicseket) tök jó, olyan mintha randiznánk. :)


Én fél5-re megyek a bölcsibe a gyerkőcért, a férjem 6 után ér haza.


Szerintem ez nagyon kis probléma. Miért kéne együtt mennetek és jönnötök? Összekötöztek titeket? Máskor is lehet beszélgetni.

2011. jún. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ti ne költözzetek össze ha egy kocsiban nem tudtok megmaradni vita nélkül.Mi lesz együtt lakva?
2011. jún. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
ha képes 8ra menni,akkor sosincs vita
2011. jún. 14. 13:08
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem. Nem jogosan sértődtél meg.

Komolyan ilyen kis semmiségen megy nálatok a fesztivál? Csak meg tudjátok ezt oldani valahogyan kompromisszummal. Ha meg nem, akkor nem sok jövőtök van együtt. Mi lesz akkor, amikor valódi problémáitok lesznek?

Fel kell nőni egy kicsit.

2011. jún. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

az igazán nagy problémákat érdekes (nem megszokott másnál?) módon együttes erővel megoldjuk,sok év alatt sok példa volt erre.

De minél kisebb dolog,annál jobban tudunk rajta veszekedni

2011. jún. 14. 16:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!