Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jogosan sértődtem meg?

Jogosan sértődtem meg?

Figyelt kérdés

Volt egy pasi akivel majdnem lett valami köztünk. Volt már együtt alvás (csak alvás!) és egyszer bizony nagyon berúgott. Ott kb 20 ember előtt elkezdte mondani, hogy én mennyire nem vagyok az esete, mennyire hülyén nézeki ki...sorolhatnám még tovább is, de most hanyagoljuk. Azután én onnan elmentem teljessen vörös fejjel. Rá 2 napra írt egy sms-t, hogy mennyire hiányzom neki meg a szokásos nyálas szöveg. Most küldött ismét egy sms-t, hogy elmondja mennyire nem áll jól a legtöbb ruha ami nekem van és kérdezi, hogy suerintem is neki van-e igaza ebben. Most azt várja, hogy visszaüzenjek neki.

Akkor?


2011. márc. 24. 22:15
 1/8 Kései Sirató ***** válasza:
Írd meg neki, hogy nagyon bántóan viselkedett, ezért nem tartasz igényt erre a kapcsolatra, ugyanis a leírtakból számomra az derül ki, h nem szeret. Esetleg te is elmondhatod, rajta mennyi minden áll rosszul. Mindenesetre nagyon gáz ez az ember.
2011. márc. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
Írd vissza: Igen, szerintem is bunkó paraszt vagy.
2011. márc. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem is kell hogy visszairj akármit is. kerss valaki mást!
2011. márc. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is azt írd, mint a 2. válaszoló mondott:) Ez egy bunkó p.raszt, ne pocsékold rá az időd szerintem
2011. márc. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Így van, ne foglalkozz vele többet!

Annál jobban fogja idegesíteni, ha nem írsz vissza.

De akárhogy is döntesz, kerüld el őt messziről.

2011. márc. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen, a sértődésed jogos.

Mellesleg mibe fogadunk, hogy szűkszárú gatyákat hordasz bő felsőkkel, meg ilyen téglaszerű cipőkkel?

2011. márc. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Azt írtam neki amit a 2. válaszoló írt:)

Nem, nem úgy öltözök. Szűk nadrág, "átlag" póló és torna cipő.

2011. márc. 24. 23:23
 8/8 anonim ***** válasza:
én is, ez a legjobb:)
2011. márc. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!