Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálják ezt? Mi a...

Miért csinálják ezt? Mi a véleményetek? Kinek van igaza?

Figyelt kérdés

amikor a pasim velem van az anyja legalább 1x felhívja, hogy menjen hazafele vagy hogy hol van már stb.

Mindig ordít az anyja a telefonba vele

Pedig ismernek a szülei... és a barátom 20éves.

De itt aludt 7végén nálam, és ugy volt hogy csak vasárnap d.u. megy haza. Erre hívta az anyja 11kor délelőtt, hogy induljon el, mert családi program lesz, mert ők kitalálták és van fél órája hogy odaérjen a helyre ahonnan indul a család. Esztergomba mentek. Barátom azonnal el is indult tőlem

De nekem ez rosszul esik, mondtam is neki hogy miért nem tud nekik ellent mondani sosem? Amikor tudják hogy velem tölti a napot akkor minek kell hirtelen elrángatni tőlem?

És elegem van hogy az anyja hivogatja


2010. aug. 23. 22:29
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
mindig rezgőn van neki... de ha valaki hívja felveszi
2010. aug. 23. 23:29
 22/25 anonim ***** válasza:
Mond meg neki ha szeret, akkor kikapcsolja a telefont és csak veled foglalkozzon, ha meg nem teszi meg, és elkezd mindenféle kifogást, mondd azt, hogy inentől mindennek vége köztetek.
2010. aug. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

biztosra tudom, hogy szeret!

most kezdtük újra a kapcsolatunkat, eddig voltak vitáink. De megint kiraktam...fáj, hiányzik. de nem akarok vele beszélni többé:(

2010. aug. 23. 23:32
 24/25 anonim válasza:
100%
Ha meg akarod tudni, hogyan fog bánni veled a pasid, nézd meg hogyan beszél, viselkedik az anyjával. Ha durva tiszteletlen, arrogáns vagy bunkó, veled is az lesz majd, csak idő kérdése. Ha tisztelettel bánik az anyjával, hallgat a szóra veled is így bánik majd, mert minden pasit irányítani kell a fej a férfi, a nyak a nő és minden fej arra fordul, amerre a nyak akarja...anyukám mondta ezt régen.:-) Szállj egy kicsit magadba, hogy milyen viselkedéssel vívtad ki, hogy az anyja el akar titeket választani...harccal nem mész semmire. Ne állítsd szegény pasit se döntés elé, felesleges, csak te veszíthetsz.
2010. aug. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Azt mondanám, hogy jó szórakozást anyukáddal, én addig xy fiúismerőssel leszek.
2010. aug. 24. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!