Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálják ezt? Mi a...

Miért csinálják ezt? Mi a véleményetek? Kinek van igaza?

Figyelt kérdés

amikor a pasim velem van az anyja legalább 1x felhívja, hogy menjen hazafele vagy hogy hol van már stb.

Mindig ordít az anyja a telefonba vele

Pedig ismernek a szülei... és a barátom 20éves.

De itt aludt 7végén nálam, és ugy volt hogy csak vasárnap d.u. megy haza. Erre hívta az anyja 11kor délelőtt, hogy induljon el, mert családi program lesz, mert ők kitalálták és van fél órája hogy odaérjen a helyre ahonnan indul a család. Esztergomba mentek. Barátom azonnal el is indult tőlem

De nekem ez rosszul esik, mondtam is neki hogy miért nem tud nekik ellent mondani sosem? Amikor tudják hogy velem tölti a napot akkor minek kell hirtelen elrángatni tőlem?

És elegem van hogy az anyja hivogatja


2010. aug. 23. 22:29
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
58%

Szia!

Nem fog tetszeni amit írok, de sajna nem adok neked teljesen igazat!

Szerintem nem úgy vannak a dolgok ahogyan leírod, és ahogy kiveszem az írásodból a barátodat a szülei tartják el, tehát néha a családi összeröffenéseken biza ott a helye tetszik nem tetszik.

Mondjuk abban igazat adok, hogy ha megvan előre beszélve akkor nem kellene ott hagyjon faképnél. De most már az, hogy du megy el vagy program miatt de. az nem ok arra hogy így beszélj, látszik, hogy gyerek vagy még...

És meg ne haragudj, de hogy tudsz így beszélni arról a nőről aki megszülte a párodat? Már ne haragudj, de ez téged minősít kicsi lány. Szállj le a földre édes, mert senki nem fog soha semmit a feneked alá csúsztatni ingyen.

jobb is annak a srácnak ha kidobtad...

2010. aug. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Eddig elnéztem neki ezeket, nem hisztiztem, nem szóltam tegnap is szó nélkül etürtem, hogy itthagy. Ma már nem!!!!

Miért mindig csak én engedjek??????

2010. aug. 23. 22:46
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

de most miért vergődsz?már írtuk h hagyd!valaki el tudja ezt fogadni,valaki nem.És te az utóbbi vagy!nyílván szereted ha ezen rágódsz,de eddig az összes kommented arról szólt h miért teszi ezt a párod és h miért te tűrj mindig...ez már nem az a szerelem ami volt(ha volt).

Figyelj,az anyja nem a riválisod,ne "küzd" vele.csakhogy a te kis egodnak jó legyen.És arra nem gondolsz h esetleg párodnak sem jó ez igy,de az anyja csak az anyja.....de te ma már kidobtad..nem?akkor?mit akarsz még?itt a vége,ennyi volt.ne emészd magad ezen már.


Meddig voltatok együtt?


Bocsi ha durva voltam,nem megbántani akartalak csak felnyitni a szemed.te hány éves vagy?

2010. aug. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

A srác helyébe: muterom orrba vágnám

A helyedben: adnék neki még 1 esélyt. és megoldani vhogy közösen ezt a helyzetet

2010. aug. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

9hónapig

én 18

2010. aug. 23. 22:54
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

1. A párom anyját minden esetben tiszteletben tartom, akkor is, ha cseppet sem méltó rá. Pont azért, hogy ne undorodjon el tőlem a párom , mondván, hogy jövök én ahhoz, hogy szidom az anyját. Erre minden ember nagyon érzékeny.


2. A srác nem szakadt el a szüleitől még. Ennek nem sok köze van ahhoz, ki tart el kit, 20 évesen eltartottként is meg kellene lenni ennyi szabadságnak, hogy eldöntse, megy-e a családi programra. Ő nem tud anyucinak neme mondani, tehát éretlen ahhoz, hogy működőképes önálló párkapcsolata legyen, függetlenül attól, testileg mennyire érett vagy hányszor áll fel neki egy nap.


3. Te is éretlen vagy, ha ilyen alpári stílusban tudod szidni azt, aki keresztbe tesz neked.

2010. aug. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Mindig ilyen lesz a pasid, csak megmérgezné a kapcsolatotokat a dolog! Később sem fog ellent mondani az anyjának, csak ha már elég csaj otthagyta emiatt.

Ne sírj, hanem hagyd ott. Nincs aranyból a bögyörője, találsz mást. Ne pazarold az idődet.

2010. aug. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
de ha szeret miért nem tud neki ellent mondani??
2010. aug. 23. 23:15
 19/25 A kérdező kommentje:
meg előttem őis mindennek lehordja az anyját. mégsem áll le a hivogatással a nő
2010. aug. 23. 23:23
 20/25 anonim ***** válasza:

Én teljesen meg tudlak érteni, nálunk detto ugyanez volt a helyzet, minden kis hülyeségért felhívták, amikor együtt voltunk, és képesek voltak hazarángatni olyanok miatt, hogy csak néztem. Először én is tűrtem, de aztán már nem bírtam, mert szerintem ezzel kb. semmibe vesznek, meg lesz@rják a kapcsolatunkat. Megmondtam a barátomnak, hogy engem ez nagyon zavar, persze először megsértődött, de aztán belátta, hogy tényleg gáz már amit csinálnak. Most sokszor nem hoz magával telefont, vagy lenémítja, úgyhogy el sem tudják érni.

Egyébként meg ha egy nő köcsög, nem mentség rá, hogy pont a párom anyja. Ha ő nem adja meg a tiszteletet, neki sem jár!

Bár már kidobtad a fiút kérdező, én előbb megpróbáltam volna megbeszélni vele, de ha nem képes arra, hogy lenémítsa/kikapcsolja a telefonját amíg veled van, akkor meg is érdemli!

2010. aug. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!