Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálják ezt? Mi a...

Miért csinálják ezt? Mi a véleményetek? Kinek van igaza?

Figyelt kérdés

amikor a pasim velem van az anyja legalább 1x felhívja, hogy menjen hazafele vagy hogy hol van már stb.

Mindig ordít az anyja a telefonba vele

Pedig ismernek a szülei... és a barátom 20éves.

De itt aludt 7végén nálam, és ugy volt hogy csak vasárnap d.u. megy haza. Erre hívta az anyja 11kor délelőtt, hogy induljon el, mert családi program lesz, mert ők kitalálták és van fél órája hogy odaérjen a helyre ahonnan indul a család. Esztergomba mentek. Barátom azonnal el is indult tőlem

De nekem ez rosszul esik, mondtam is neki hogy miért nem tud nekik ellent mondani sosem? Amikor tudják hogy velem tölti a napot akkor minek kell hirtelen elrángatni tőlem?

És elegem van hogy az anyja hivogatja


2010. aug. 23. 22:29
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:

komolyan mihelyt hívja az anyja a pasim már indul is el tőlem.

És az anyja mindig ilyen hülyeségek miatt hívja fel, hogy beszélni akar vele meg hogy őt semmibe veszi a pasim...

Már annyira szánalmas, folyton hisztizik a teloba, mint egy dedós pedig 45éves a nő

2010. aug. 23. 22:31
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
20 évesen azt csinál a srác amit akar. elég gyökér h nem teszi le a telefont meg minden f*ngásra rohan elfelé tőled. legyetek már találékonyabbak.
2010. aug. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
uhh ez nehéz helyzet...nekem is volt ilyen pasim,és az anyja állandóan hívogatta,minden sz@rért....7 hónapnál tovább nem is tartott a kapcsolatunk
2010. aug. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

de mit csináljak?:(

Hiába osztja ki az anyját nem áll le a hülye p*csa.

Nekem elegem van ebből... hogy mindig én türjem el, hogy lelép holott velem töltené a napot.

Nem igaz, hogy nem tud neki ellent mondani.

Úgy berágtam ma rá hogy már mondtam neki, hogy én ezt nem bírom...szakítottam vele.

2010. aug. 23. 22:35
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolja ki azt a sz*r telefont. ha tudja hívni fogja.
2010. aug. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

szeret...tudom jól.

de nem hiszem el, hogy nem tudja elküldeni az anyját a pi*ába...és nem tud neki ellent mondani sose.

Én ilyen puhapö*re nem tartok igényt.

2010. aug. 23. 22:36
 7/25 anonim ***** válasza:
Szakíts, talán megjön ettől az esze.
2010. aug. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

de most olyan nehéz lenne ellentmondania?

Miért csinálja ezt a pasim????

2010. aug. 23. 22:42
 9/25 anonim ***** válasza:
50%

de hát te már tudod is h mit akarsz...nem egy ilyen puha p*cst.ne rágódj akkor már ezen.Ha igazán szeret keresni fog és változtat a dolgokon.De saját tapasztalatból mondom,hogy semmi értelme eröltetni


2. voltam

2010. aug. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
és ez nem kiábrándító??? TI MIT TENNÉTEK?
2010. aug. 23. 22:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!