Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos hogy ilyen feltételt...

Jogos hogy ilyen feltételt szabok a támogatáshoz?

Figyelt kérdés

A nevelt lányomat nem biztos felveszik állami támogatással a válaaztott egyetemre.


Én egy félévet ki fizetek neki ha úgy van,de tanuljon úgy hogy a következőre átvegyék államira.


Ha nem veszik át a következőre vegyen fel diákhitelt és amit kifizettem azt is fizesse vissza.


A lány apja ezen ki van akadva mivel megtehetném hogy az egészet kifizetem,vagy ha nem is az egészet akkor azt az egyet amit kifizetek miért kérem vissza.

Nekem is van gyerekem az előző kapcsolatomból a pénzemmel őt támogatom inkább.


2021. máj. 16. 12:44
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
31%
+ Az oke, hogy 1 ev utan sorolnak csak át, de ha az érettségit “elrontotta” akkor már miert kene rajta kivul bárki masnak fizetnie a tandíjat? Elobb kellett volna gondolkozni. Am, nem ertem a gyakorit, máskor szidva van az, aki nem diakmunkazik mar 16 evesen, meg ad bele a rezsibe, most meg mar alapelvárás lett a 3 milliós tandíj a szülőktől.. oké
2021. máj. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
88%
40, az gaz
2021. máj. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
86%
Máskor kb. szétszedik azokat, akik a saját gyereküket eltartják és segítik még az egyetem alatt is (mertabüdöselkényeztetettkölyke), itt meg az a gond, hogy egy "mostoha" feltételekhez köti a költségtérítéses képzés finanszírozását. Jobban tenné az igazi apuka, ha nem ugatna, hanem maga teremtené elő rá a pénzt és nem mástól várná el a támogatást.
2021. máj. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
33%

42.-nek.


Miért? Anno az ELTE egy tanulmánya szerint, a legtöbb felsőoktatásban tanuló diák, anyagi megfontolásból keres párt, főleg olyat, akivel összeköltözhet az albi díjak miatt, és ezek kapcsolatok a diploma megszerzéséig tartanak.


Az szerintem inkább gáz, hogy a lány rendszeresen aláfekszik a srácnak, mert másképp az utcán lenne, mintsem elfogadja a szerelme segítségét.


Pl.: Haverom egy lány jogi diplomáját fizette. Utána évekig együtt voltak, majd a lány lett a cége jogásza.

2021. máj. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
93%

43.-nak.


Attól függ ki milyen lábbal kelt. Meg hogy éppen van-e iskola.

2021. máj. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
34%
Ha már az érettségit elrontotta, akkor nem valószínű, hogy egyetemen kitűnő lesz. Én elvből nem fizettem anno, elsőre nem sikerült, vártam egy évet és közben tanultam pluszpontokért (újra érettségi, nyelvvizsga, akkor még volt OKJ). Elég kevés manapság az olyan diploma, ami megéri a pénzbefektetést.
2021. máj. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
100%
1 félév után sehol sincs átsorolás
2021. máj. 17. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
65%

A lány apja ezen ki van akadva mivel megtehetném hogy az egészet kifizetem WTF???


Én eleve nem finanszíroznám a mostohalányom továbbtanulását, arra ott vannak az édesszülei.

Főleg, hogyha nekem is lenne gyerekem.

2021. máj. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
49%

"most meg mar alapelvárás lett a 3 milliós tandíj a szülőktől.. oké"


Még ha a szülőktől.... na de itt a mostohaszülőtől.

2021. máj. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
40%
Fizesse apuka és anyuka.Dolgozzon a leányzó.
2021. máj. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!