Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos hogy ilyen feltételt...

Jogos hogy ilyen feltételt szabok a támogatáshoz?

Figyelt kérdés

A nevelt lányomat nem biztos felveszik állami támogatással a válaaztott egyetemre.


Én egy félévet ki fizetek neki ha úgy van,de tanuljon úgy hogy a következőre átvegyék államira.


Ha nem veszik át a következőre vegyen fel diákhitelt és amit kifizettem azt is fizesse vissza.


A lány apja ezen ki van akadva mivel megtehetném hogy az egészet kifizetem,vagy ha nem is az egészet akkor azt az egyet amit kifizetek miért kérem vissza.

Nekem is van gyerekem az előző kapcsolatomból a pénzemmel őt támogatom inkább.


2021. máj. 16. 12:44
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
55%
jogos
2021. máj. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
93%

Legalább tájékozódj.

Átsorolás nincs félévkor, ezért esélye sincs átkerülni.

Ráadásul nem csak rajta múlik, azon is, mennyi államis hely szabadul fel.

Ha csak rajta múlna a dolog, azt mondom, oké, de így nem az.

2021. máj. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
59%

"mivel megtehetném hogy az egészet kifizetem"


Mármint az egész évet? És utána? Vagy az egész egyetemet?! A lány apja meg...hagyjuk.

2021. máj. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
94%
Nem jogos, mert nem csak attól függ,hogy milyen a teljesítménye. Lehet kitűnő is, ha nem esik ki előle valaki..
2021. máj. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
45%
Valahol jogos, én a saját szüleimtől sem vártam el, hogy fizessék. Inkább halasztottam és felvételiztem újra.
2021. máj. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
78%
Nem szeretnék nevelt gyerek lenni...:( Az anyjának is tàlaltad ezt így?
2021. máj. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
86%
Amit kifizettem azt már nem kérném vissza. A többivel egyet értek.
2021. máj. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
40%
Ez sztem nem is csak az anyagiakról szól, hanem ideje megtanulnia a lánynak, hogy semmi sincs ingyen az életben és nem fogja valaki mindig finanszírozni. Azt mondják, amit ingyen kap az ember, azt nem is becsüli meg. Ez talán őt is motiválja, hogy ne csak végigülje az egyetemet, hanem tanuljon is.
2021. máj. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
100%
8, lehet a legjobb fizetős, ha éppen nincs átsorolás.
2021. máj. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
91%
Igazából csinálhatja azt is, hogy egy év múlva újrafelvételizik, akkor felvehetik államira, az addig megcsinált tárgyait meg úgyis elismerik. De ugye ez sem egy szemeszter után, hanem kettő. Szóval szerintem ne egy félévet szabj neki határnak, hanem egy egész évet, különben jogos.
2021. máj. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!