Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti hogy fogadtátok el...

Lányok ti hogy fogadtátok el édesanyátok párját?

Figyelt kérdés

2 hónapja találkozgatok,összejárok egy 40 éves nővel.

30 F vagyok


A 17 éves lányának ma fog bemutatni,tudd már rólam,de azért izgulok.


Lányok ti hogy fogadtátok anyukától új udvarlójat/párját?



2021. máj. 12. 12:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Egyéntől függ, én viszonylag könnyen összebarátkoztam vele (kb. 11 éves voltam amikor össze jöttek anyum és a párja). Mivel kamasz így lehet, hogy egy kicsit nehezebb lesz, de az is lehet, hogy hamar elfog fogadni. Mindenesetre, tapasztalatbol mondom, legyél kedves, érdeklődő és barátságos.
2021. máj. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
40%

Ki nem állhattam!utáltam.a mai napig sem szeretem,de már nem utálom.

20 évesen ismertem meg,most 35 vagyok

2021. máj. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
19%
Nekem a 17 éves lenne perspektíva ha 30 lennék
2021. máj. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
22%
Sok jóra ne számíts...
2021. máj. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
97%
Jobban szerettem,mint a saját apámat. 12 éves voltam,mikor összejöttek, tavaly halt meg, nagyon megviselt. 20 évig volt az életünk része.
2021. máj. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
Én családban tudok példát hozni erre. A nagybátyám egy gyerekes nőt vett feleségül. Amikor megismerkedtek, a lánya 12 éves volt. A szüleim sokat beszélgettek a nagybátyámmal erről, hogy a lány is a "csomag" része, tehát őt ugyanúgy meg kell nyernie magának. Ezzel nem is volt semmi gond; amikor összeköltöztek a nagybátyám házába, a lány olyan szobát kapott, amilyet szeretett volna, a nagybátyám megcsinálta neki. A saját apjával ne mvolt jó a viszonya, még 3 éves se volt, mikor elváltak a szülei és az apja nemigen látogatta. Szóval nagybátyám egyfajta apa pótlék lett neki. Jóban vannak azóta is. Született egy kistestvére is, akit imád. Amikor diplomázott, kitett egy családi képet a Facebookra, "köszönöm anyukámnak és apukámnak" felirattal. A képen nem az apja volt, hanem a nagybátyám. Szóval, bár nem hívja apának, telejsen apaként tekint rá. Most már 26 éves a lány és saját életet él, de gyakran látogatja őket (már csak a kishúga miatt is) és még mindig megvan ez az apa-lánya kapcsolat közöttük. Nagyybátyám mindig szeretett volna gyereket, pláne lányt, így egyáltalán nem volt gond neki elfogadni a felesége gyerekét. Sőt, mondhatni ő volt mindig a "jó zsaru", az engedékenyebb, akinél ki lehetett sírni azt is, amit anyu nem engedett.
2021. máj. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%

Kulonosebben ne haverkodj vele.

Egyreszt sajnallak, mert 30 evesen, ha nalad 10 evessel idosebb no vonz, akkor a kortarsaid valami nagyon gaz felhozatalt mutathatnak a kornyezetedben. (Mondom ezt 40pluszos nokent😀). De hat ugye nem a korulonbseg szamit es legyetek boldogok es ne csak még ket honapig.

Masreszt pont azert, mert friss a kapcsolatotok, most talan meg nem latod (hacsak 20 evesen nem egy 30 evessel jartal) milyen nehezsegeket jelent a korkulonbsegetek hosszabb tavon es az hogy a baratnodnek kamasz gyermeke van, aki raadasul szinten lany (mondhatni majdnem kesz nő).

Jo tanacsaim (tapasztalatok alapjan):

- kulonosebben ne igyekezz haverkodni, vedd ugy mintha barmilyen mas regen latott rokon vagy barat csaladjaba csoppennel bele, ahol x evtizede nem talalkoztal a kisgyerekekkel (pl a baratod gyerekevel)

- a 17 eves elott ne smarolj, taperolj, ne szexeljetek hagosan, ha egyutt vagy az anyjaval...foleg ne az elejen jelszo diszkrecio - helyette lassa, tiszteled, szereted az anyjat, figyelmes vagy, kedves stb.

- legyel vele is kedves, esetleg figyeld a reakcioit (nem vag e pofakat, visszakoszon e rendesen, nem vonul e felre) - ezekbol le tudod vonni elsore mennyire vagy neki szimpi vagy eleve mennyire elutasito e az anyam baratja temaban.

- sok fugg a nevelestol es attol az apjat mennyit latta, anyja hany pasit vitt mar haza - ha anya kicsi kiralynoje volt 17 even at, akkor nagy esellyel lesz feltekeny, ha olyan tipis akkor meg meg rad is hajthat (akar akaratan kivul vagy hulye baratnok hatasara)


Izgulnod kar. Inkabb emlekezz vissza a te kamaszkorodra kozepiskolas idoszakra...hatha ugy talalsz vele kozos temat, vagy ha netan kesobb nem jol alakulnak a dolgok megertobb leszel a hisztijeire.

2021. máj. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Jól fogadtam. Mondjuk az én anyàm meg a párja közt 3-4 év van a pasi javára.

Mivel láttam, hogy anya boldog, mosolyog, úgy készül és izgul a randik elött, mint egy tini így természetesen nem zavart.

2021. máj. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerettem. Messze jobban mint a senkiházi apámat. Anyám párja ébresztet rá milyen ha van apja az embernek, aki törődik vele, akihez lehet szaladni ha gond van. A vér szerinti apámnak gyakorlatilag nem léteztem: anyám párja tanult velem, kirándulni vitt minket, és virrasztott mellettem mikor beteg voltam. Amikor először csalódtam egy fiúban, az ő vállán bőgtem ki magam. IGAZI apa volt, hiába nem ő volt a vér szerinti apám.
2021. máj. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Én még nem is ismertem apám legújabb nőjét, de már a nő utált engem, mert hasonlítok külsőre (egyébként belsőre is) anyára. Apával 32 évig voltak együtt, de sajnos anya meghalt. Én reméltem, hogy jófej lesz az új párja, de most már értem, hogy honnan jön a mesékbe a gonosz mostohás sztori. Csak annak örülök, hogy már felnőtt vagyok és nem keseríti meg annyira az életem. Egyébként korábbi barátnőjét bírtam, mert ő kedves volt velem.
2021. máj. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!