Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már szeretőtök? Hogy...

Volt már szeretőtök? Hogy bánt veletek?

Figyelt kérdés

Nem vallott színt a fiú, végig tagadta, hogy élettársa lenne. Rosszul bánt velem. Ezért szeretném megtudni, hogy másokkal is bántak e rosszul férfiak, akik a szeretőik voltak. Rosszul bánás alatt azt értem, hogy durva, nem simogat meg, nem ölel át, nem kedves, agresszív, tud mondjuk is kedves is lenni, de többnyire nem erőlteti meg magát.

Nem tudom, hogyan dolgozzam ezt fel. Tudom, hogy túl hamar dobtam neki oda magam. Nem tudom, hogy bánhat így egy ember egy másikkal.


2010. aug. 23. 17:14
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
:
2010. aug. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

A kommentjeid alapján kirajzolódik, hogy ez a pasas egy sz*r alak, vagyhhoz közeli. DE akkor miért ragaszkodsz hozzá? Ha nem kapod meg azt, amire vágysz, akkor miért vagy vele? Komolyan nem értelek. 24 éves vagy. Nem akarsz egy normális kapcsolatban élni.

Egyébként nem voltam még szerető, így csak arról tudnék írni, hogy egy legális kapcsolatban hogy bántak/bánnak velem.

2010. aug. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Már elment a kedvem a férfiaktól.

Igen, tudom, hogy ez nem normális. Csak szerelmes vagyok, de szakítok vele, hogy még maradjon egy szemernyi méltóságom.

Csak kíváncsi vagyok, hogy másokkal is bántak e így, vagy nekem van valami komoly bajom, hogy ezt tűrtem.

Soha ezelőtt senki nem bánt még így velem.

Nem tudom, hogy csak azért mert szerelmes vagyok, minek viselkedtem így. Félek, hogy ha újra szerelmes leszek, újra így bánnak velem. Fogalmam sincs, miért vagyok ilyen. Ezért vagyok kíváncsi mások példájára. Mert a srác nem volt komplett, de lehet, hogy csak szimplán idióta volt.

2010. aug. 24. 15:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!