Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már szeretőtök? Hogy...

Volt már szeretőtök? Hogy bánt veletek?

Figyelt kérdés

Nem vallott színt a fiú, végig tagadta, hogy élettársa lenne. Rosszul bánt velem. Ezért szeretném megtudni, hogy másokkal is bántak e rosszul férfiak, akik a szeretőik voltak. Rosszul bánás alatt azt értem, hogy durva, nem simogat meg, nem ölel át, nem kedves, agresszív, tud mondjuk is kedves is lenni, de többnyire nem erőlteti meg magát.

Nem tudom, hogyan dolgozzam ezt fel. Tudom, hogy túl hamar dobtam neki oda magam. Nem tudom, hogy bánhat így egy ember egy másikkal.


2010. aug. 23. 17:14
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Nem beszari.Nem könnyű ám kilépni a kapcsolatból ahol a másik zsarol meg stb stb.de te biztos jobban tudod a 0%lékos tapasztalatoddal.
2010. aug. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Te meg ezt tudod! Akkor majd a zsarolás miatt nem lép és vár a csodára. Ezt te sem hiszed!
2010. aug. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Én 1 évig voltam együtt így egy pasival,és nagyon jó volt amikor együtt voltunk,bár tudtam hogy sosem lesz az enyém:-((A mostani férjem miatt hagytam el,hála az istennek,azóta van egy gyönyörü kislányom,aki mikor megszületett az ex felhívott és gratulált.Mai napig jóban vagyunk,vagyis beszélünk néha telefonon,nem bántam meg.
2010. aug. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Nagyon ritka ilyen pozitív beszámolót hallani! Gratulálok! :D
2010. aug. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Nem vár épp most alakul a dolog h kilép,én is segítek neki,meg pár an,hogy minél előbb lépjen az ujfelé,a nyűgöt meg dobva ki,mert egy pénznyelőautomata,te te biztos joban tudod te élsz velük.De áá ne vitatkozz idiotákkal lesüllyedsz az ő szintjükre és legyöznek a rutinjukkal.
2010. aug. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Legalább ebben egyetértünk! :D
2010. aug. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
46%
Hány éves vagy picim?Mert túl nagy a szád.
2010. aug. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem több,mint gondolnád.

De én nem süllyedek! :)

2010. aug. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
46%
tuti nem vagy több 16nál
2010. aug. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Igazából nekem elvileg a barátom. Csak éppen nem úgy bánik velem, mint egy nővel, hanem,mint egy lábtörlővel, és azt hazudja, hogy nincs nője, és még ennél nagyobb hülyeségeket is hazudik. Nem értem, miért csinálja. De már látom, hogy sosem fogja bevallani, hogy van neki nője, annál sokkal jobban élvezi, hogy a tulajdona vagyok.

Egyébként én soha nem lettem vona szerető, ezért se vall, mert tudja, hogy ha vallana, elhagynám. Nagyon nyilvánvaló a dolog, úgyhogy hülyének néz, mert nem hagyom, pedig én csak szerelmes vagyok. A kapcsolata az élettársával amúgyis fantasztikus lehet, ismerve a fiút.

2010. aug. 23. 19:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!