Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már szeretőtök? Hogy...

Volt már szeretőtök? Hogy bánt veletek?

Figyelt kérdés

Nem vallott színt a fiú, végig tagadta, hogy élettársa lenne. Rosszul bánt velem. Ezért szeretném megtudni, hogy másokkal is bántak e rosszul férfiak, akik a szeretőik voltak. Rosszul bánás alatt azt értem, hogy durva, nem simogat meg, nem ölel át, nem kedves, agresszív, tud mondjuk is kedves is lenni, de többnyire nem erőlteti meg magát.

Nem tudom, hogyan dolgozzam ezt fel. Tudom, hogy túl hamar dobtam neki oda magam. Nem tudom, hogy bánhat így egy ember egy másikkal.


2010. aug. 23. 17:14
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
24 L vagyok.
2010. aug. 23. 17:15
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemelt meg téged!!! jól tetted hogy elhagytad soha ne akarj ilyen pasit 1+12L
2010. aug. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Valószinű az élletársával is igy bánik,és valószinű nem csak te vagy a szeretője valszinű van még pár rajtad kivűl is,ezek ilyenek.
2010. aug. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Szóval ez általános? De közben meg azt hazudja, hogy szeret. Egyébként elvileg vele vagyok, csak gyakorlatilag nem sűrűn találkozunk.

Nem tudom, hogy lehettem ennyire szerelmes :S, hát, én nem tudom. Soha nem akart megcsókolni, átölelni, semmi.Csak megdugni. De én nem értem, miért:S. Most ezt miért csinálja valaki? Nekem azt hazudta, hogy egyedülálló. Persze én rontottam el, hogy lefeküdtem vele.

2010. aug. 23. 17:21
 5/23 anonim ***** válasza:

off:szerintem kicsi rosszul fogalmaztad...nem neked volt szeretőd,hanem te voltál valakinek a szeretője...nem mind1


na de hogy válaszoljak is:

nem voltam még szeretője senkinek, de szerintem jól tetted,hogy kidobtad. 100x jobb pasik rohangálnak,akik normálisak, nem agresszívek stb. Keress egyedülálló és normális párt

2010. aug. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
50%
Én voltam szerető. Az én "kedvesem" bevallotta,hogy nős,s csak a vagyon megosztás miatt nem válik el. Mi jól elvoltunk,csak aztán meguntam a másod hegedűs szerepét. Egyébként ő kedves volt,gyakran kaptam virágot,ajándékokat.Leszámítva azt,hogy bujkálnunk kellett olyan volt,mint egy rendes kapcsolat,szerettük egymást. A mai napig jóban vagyunk,de mint már mondtam,meguntam,hogy én csak második lehetek. 22/l
2010. aug. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Tényleg rosszul fogalmaztam meg a kérdést... :S
2010. aug. 23. 17:28
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Sajnos mind ilyen. Ha már szeretőt tart,olyan nagyon jó ember nem lehet. Én 7 évig csináltam,kár volt.

2010. aug. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
49%
Nem mind rossz ember akinek szeretője van,nekem jó barátom egy nyűggel él együtt,persze h szerlemes lett,és együtt vannak titokban,hamorosan már nem csak úgy,mert mindenki besegít h a nyűgőt elpaterolja,a nyűg a hivatols barátnője aki egy lusta önző dög és az adósságait fizetteti ki meg eltartaja magát de már nem sokáig.
2010. aug. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Nem azokra értem,akik beszariak és nem mernek lépni!
2010. aug. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!