Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek teljesultek gyermekkori...

Kinek teljesultek gyermekkori almai?

Figyelt kérdés
Mindenkitol megkerdeztek mikor kicsi volt,hogy mi szeretnel lenni ha nagy leszel.Nos kivancsi lennek kinek sikerult kitartania az almai mellett?Nekem nem sikerult az anyagiak miatt!
2010. aug. 23. 16:39
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
74%
Jaj meg a mai napig hősies LOVAG akarok lenni! Kardal meg romantikával és csúnya ellenségekkel meg holdfényes lovaglással egy tó partján stb. Az valahogy izgalmasabb mint ücsörögni egy nyamvadt várban s nézni hogy nő a hajam. A szép ruha az egyetlen vonzerője a hercegnőknek de uncsi. Persze mondanom se kell, hogy én is lány vagyok :D (21)
2010. aug. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
72%
Utolsó! Te olyan vagy mint Fiona a Shrekből :D (Ez nem bántás :) )
2010. aug. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem a gyermekkori álmokhoz kell mérni az élet, az önmegvalósítás sikerét, én gyerekkoromban nagyon sok minden akartam lenni, és mára nem bánom, hogy nem lettem pl. ápolónő (nem bírnám azt a lelki megterhelést…), azt meg pláne nem, hogy nem lettem apáca :D:P


A tizenévesen, vagy fiatal felnőttkorban megfogalmazott vágyak már egy kialakult személyiséghez kapcsolódnak, így azok hitelesebbnek mondhatók. Én 23 éves koromtól tudom, hogy pontosan mit akarok, nekem is vannak súlyos anyagi nehézségek + családi ellenkezés + gyógymód nélküli betegség, de akkor se mondok le róla. A kialakult személyiséged álmát már megsínyled, ha feladod!!! Sok lemondással és hátránnyal jár, de a lényeg az, hogy nem szabad feladni! Se anyagi okokra, se józan észre, semmire nem hivatkozva! Pl. ha nem csinálhatod főállásban, csináld mellékállásban, vagy akár ingyen a szabadidődben (ha kidobnak az ajtón, mássz be az ablakon, ha arról van szó, ami a személyiséged, az életed, ami TE VAGY, ne a büszkeséged legyen a fő szempont!) – és olyan part válassz, akinek eszébe nem jutna arra kérni, hogy ezt add fel. (Nekem ez is teljesülni látszik :) )


Azért van egy gyerekkori vágyam, ami részben megmaradt. Én is pistikefrizurás (úgy látszik 20 éve ez volt a divatos hajvágás…), duci kislány voltam, később magát rettenetesen kövérnek KÉPZELŐ, a csórósága miatt rosszul öltözött, emiatt a végletekig mellőzött és önbizalomhiányos kamasz. Az volt az egyik álmom, hogy lefogyok és divatos ruhákban fogok járni, így szép leszek – a lefogyás nem teljesült, mert elolvastam Naomi Wolf A szépség kultusza c. könyvét, meg elkerültem egy nem divatközpontú társaságba, és rájöttem/felvilágosítottak, hogy nem is vagyok kövér, hanem nőies, jó alakom van, ami szinte mindenkinek tetszik. :) És arra is rájöttem, hogy divatos, menő, drága cuccok sem kellenek – mára van egy saját stílusom, hosszú hajam, és szépnek tartanak :)

2010. aug. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:
100%
Igen majdnem be! Gyermek koromban nem is olyan gyermek koromban 16 évesen mindig is egy gyönyörű sportautó volt a vágyam/álmom: Ferrari, Lamborghini, Aston Martin stb... és most 37 évesen az egyiket elértem de sajnos egy valami nem teljesült be... nem vagyok boldog...
2010. aug. 29. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is teljesult egy par:

1.En is tudni akartam milyen erzes szepnek lenni, amikor belenezel a tukorbe es azt gondolod, hogy szep vagy.

2. Szerettem volna legalabb ket gyereket, egy fiut es egy lanyt, megvan.

3. Szerettem volna vilagot latni, utazni, megvolt, megvan es folyamatosan rajta vagyok.

4. Angol tanar akartam lenni, az lettem.

Egy almom meg nem teljesult: egy szep haz es egy igazi gentleman az oldalamon, aki ertekeli azt , aki vagyok es aki emellett meg engem is vonz .

2010. aug. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok még felnött, de a gyermekkori álmaim sosem fognak teljesülni, és ez így van jól.


Oroszlánvadász, hercegnö akartam lenni, nem is értem, miért nem ezekért küzdök. :D


Butaság egy (kis)gyermekkori álmot kergetni, a személyiség olyankor még kialakulatlan, valószínüleg az akkori álom nem is tenne bldoggá.


És az álmok, vágyak folyamatosan változnak. Kűzdeni kell értük, de ésszel, s közben figyelni, mert lehet, hogy egészen másfelé vet a sors, és az sokkal nagyobb boldogságot fog okozni, csak még nem tudunk róla.

2010. aug. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
én egy kisfiút, két kislányt, és szerető férjet akartam :) teljesült. másra nem vágyom, pénzből csak annyi kell, hogy éljünk :P
2010. aug. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
én állatbefogó szerettem volna lenni, most katona vagyok :)
2011. jún. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!