Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek teljesultek gyermekkori...

Kinek teljesultek gyermekkori almai?

Figyelt kérdés
Mindenkitol megkerdeztek mikor kicsi volt,hogy mi szeretnel lenni ha nagy leszel.Nos kivancsi lennek kinek sikerult kitartania az almai mellett?Nekem nem sikerult az anyagiak miatt!
2010. aug. 23. 16:39
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt gyerekkori álmom. :( Soha nem tudtam mi akarok lenni, miután megtudtam a betegségem közbe szólt. Most már megcsinálom a szakmát, de nem hiszem, hogy el tudnék benne helyezkedni, de hátha feltalálják az ellenszert. (nem akarom leírni, hogy milyen szakma, milyen betegség, nem akarom, hogy valaki rám ismerjen, nem fertőző, csak ronda és nem elfogadott a bajom)
2010. aug. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekkoromban miniszter szerettem volna lenni :)

Ez nem teljesült, de már nem is akarom :)

2010. aug. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
86%

Először űrhajós akartam lenni. MÉG nem vagyok az.

Aztán nem kevésbé ambíciózusan kertész, cukrász, negyedikben építész, zeneszerző, elméleti fizikus, elektromos zeneproducer, tolmács, gépészmérnök, programozó, író.

A fentiek közül 2 már megvalósult, kettő folyamatban. :)

2010. aug. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
72%
nekem még nem sikerült de remélem hogy valóra válnak.a köv 2 évebn legalább a 4-ből.3.
2010. aug. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát végülis teljesült :) Állatorvos akartam lenni nagyon pici koromban, de utána rájöttem, hogy állatorvosnak nem csak gyógyítani kell, hanem ha elaltatni is, sokszor teljesen egészséges állatokat, így letettem erről a pályáról, én ilyenre képtelen lennék, inkább szülésznőnek adtam magam :)
2010. aug. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
62%

hajjaj, én egy porcelánvár hercegnője akartam lenni :D hát nem teljesült :D illetve, ha azt nem vesszük, hogy leborítottam egy egész porcelán teáskészletet. :D

16/L

2010. aug. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 90%ban sikerült.Mindig teherautó vagy buszsofőr szerettem volna lenni.Nagy házat és nagy autót akartam.

20 éves vagyok,nő,és most vizsgáztam teherautóra,A cégnél,ahol dolgozok,megígérték,hogy adnak esélyt nekem,ha meglesz a jogsi.Ha meg meggondolják,akkor jövőre megyek buszozni(oda az érettségi hiányzott,már az is megvan,meg feltétel a 21 éves kor,ha megélem,jövőre meglesz!)Ezenkívül relatív nagy házam van(tanya) saját erőből és van egy kicsit nagyobbacska személyautóm.3850 köbcentis dízel.Szóval azért csak 90% még,mert nem vettek még át sofőrnek,de remélem az is meglesz heteken belül.Ezután már 100%-ban el tudom mondani,hogy sikerült megvalósítani a gyerekkori álmomat.Kívánom ugyanezt mindenkinek!

2010. aug. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
78%
volt egy álmom, és sajnos a bunkó fejem miatt nem sikerült, igaz még lesz lehetőség változtatni, de az már nem csak rajtam múlik:((
2010. aug. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 Szilicium válasza:
charles simony vagyok es most tolmaccsal irok. Egyik gyerekkori almom az volt, hogy eljussak az urbe. Es lass csodat. Sikerul
2010. aug. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Én még nagyon kis pici fejjel olyanokra vágytam, hogy legyen egy szép nagy barbie házam... aztán mire lehetett volna már kinőttem a dologból s nem érdekelt. Utánna láttam egy csinos nénin piros tűsarkút s arról álmodoztam. Mondanom se kell, hogy mire elég nagy lettem hozzá azt is kinőttem. Mármint a lábam ugyanis 43női piros tűsarkú nincs :DDD

De lett kutyám és barátaim amikre mindig vágytam mert kiskoromban nagyon sokat költöztünk s nem lehetett.

2010. aug. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!