Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek teljesultek gyermekkori...

Kinek teljesultek gyermekkori almai?

Figyelt kérdés
Mindenkitol megkerdeztek mikor kicsi volt,hogy mi szeretnel lenni ha nagy leszel.Nos kivancsi lennek kinek sikerult kitartania az almai mellett?Nekem nem sikerult az anyagiak miatt!
2010. aug. 23. 16:39
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
62%
Ha az anyagiak miatt nem sikerültek,akkor ireális álmaid voltak. Megvalósíthatót kell álmodni és boldog leszel. Én gyerekként nem gondoltam semmire hogy mi legyek, de maximálisan elégedett vagyok a mostani életemmel.
2010. aug. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Még nem, de már folyamatban van. :-)
2010. aug. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
térjünk visza rá 2011-ben :D
2010. aug. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Igen, óvó néni lettem. Gyermekkoromban is az szerettem volna lenni.
2010. aug. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
73%

Kislányként anyukám mindig psitikés frizut vággatattott nekem. Ja és szoknyát rondát adott rám. iszonyatosan néztem ki.

Már az oviban és az alsóban sem volt soha senki szerelmes belém, habár sok fiu barátom volt, de a fiuk mindig másik lányokba voltak szerelmesek.


Ekkor azt kértem mindig hogy úgy szeretnék szép lenni, hogy a fiuk belém is szerelmesek legyenek (habár ekkor nem tudtam még mit jelent)


Aztán a sors vagy isten meghallgatott és nem vagyok egy miss hungary, de az a tipus aki után megfordulnak a fiuk, és 10 kolégából bizots 7 udvarolt. SZóval teljesült az álmom. Habár nem járok szoliba, de adok magamra, nem festem magam ezerrel, de járok kozmiba, azt gondolom a természet adott egy kis bájt.

2010. aug. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

folyamatban van, de többnyire igen...

habár gyerekkoromban tanítónő akartam lenni, ma már nem az szeretnék, pedig elvégeztem a tanítóképzőt (útközben kiábrándultam) és teljesen más céljaim lettek, pszichológusnak készülök, ami szintén régi álmom (ez folyamatban van még)...

Mindig is "szerelmes típus " voltam szerelmes akartam lenni...van egy csodálatos párom, aki remélem egy napon a férjem és a gyerekeim apja is lesz.

Sok barátom van, boldog vagyok...nem is szeretnék ennél többet az élettől, csak egészséget azoknak akiket szeretek.

Mindig próbálok pozitívan gondolkodni, sokszor sikerül...néha nem...

2010. aug. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sikerült. Mindenképp külföldön akartam élni, dolgozni, kint vagyok 4 éve. De nem vagyok elragadtatva, elég valószínű, hogy hazamegyek amint tudok, mert a 2 nyugati ország ahol eddig laktam sokkal silányabb mint otthon.
2010. aug. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2 fo vagyam volt amiota az eszemet tudom: idilli csalad (ferj, gyerekek), USA-ba koltozes (mindig ereztem, hogy nekem ott az otthonom es ma is ugyanigy erzek most, hogy itt lakom). Mindketto megvalosult egyben, meg a huszas eveim elejen. Elegedett, boldog vagyok.


Olyan szakma, amire nagyon vagytam volna gyerekkent es kitartottam volna mellette, nem volt. Szerettem volna rendor lenni pici gyerekkent, utana valtozott, ugyved akartam lenni, majd tanar, amikor idosebb lettem es e legutobbi lett a palyam vegul. Voltak aldozatok, amiket meg kellett hoznom a 2 fontosabb almomert es megerte, mert ezt a kettot megkaptam ezert nagyon halas vagyok Istennek.

2010. aug. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem folyamatban van, de teljesülni fog(:
2010. aug. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem igen, mindig laborban akartam dolgozni, ott is dolgozok biológusként. Szerettem volna hamar házasságot kötni, most lesz az esküvőnk. :D
2010. aug. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!