Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan segítsek a gyermekkori...

Hogyan segítsek a gyermekkori barátomon?

Figyelt kérdés
Ma halt meg az apukája, nem szeretnék tolakodó lenni, de valahogyan segíteni szeretnék neki. Nagyon sajnálom őket, annyira jó fej volt az apukája is:(
2010. febr. 15. 13:30
 1/2 anonim ***** válasza:
én részvétet kívánnék neki, és felajánlanám, hogy ha bármiben tudok segíteni, szóljon nyugodtan, számíthat rám. ennyi. ha szüksége lesz Rád, fog szólni, nyugodt légy.
2010. febr. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem 2008 nyarán halt meg az apukám váratlanul. mondjuk embere válogatja, de azóta sem szívesen beszélek róla, semmilyen témában, arról a szörnyű napról nem vagyok hajlandó még hallani se azóta. gyakran eszembe jut, de mindig előjön ugyanaz az érzés, elszorul a szíves, majdnem elsírom magam... lényeg mi lényeg, ha az én barátom lennél, nekem az segítene a legtöbbet, ha elterelnéd a gondolataimat, szóba sem hoznád (max ha én hozom szóba) és egy kicsit megpróbálnál úgy tenni, mintha semmi sem történt volna. a tolakodó "úristen mesélj mi történt" meg a "jajj istenem de hirtelen történt, mondj el mindent"-eket úgy is majd a bunkó parasztok duplán bepótolják hidd el!
2010. febr. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!