Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha azt jósolnák...

Mit tennétek ha azt jósolnák hogy az egyik szülő nem fog már sokáig élni?

Figyelt kérdés

Nagyon nem tudok ezzel mit kezdeni, nagyon elszomorit, és hiába szakított több időt rá, van hogy ő nem ér rá vagy én munka miatt. Még nem is olyan idős se. Nekem még gyerekem sincs. Nem szeretném már elvesziteni. Még nagyon szükségem van rá. Megért, neki bármit elmondhatok... Nagyon szörnyű bele gondolni is.

Ti mit tennétek? Mi van ha igaza van a jósnak? Szemmel is látható egy kicsit hogy romlik az állapota, nagyon sokat fogyott is. Nem eszik meg mindent inkább fogyokuras étrendje van, saját maga találta ki hogy ő fogyni akar meg csak egészségesen étkezni de túlságosan is, saláták, étrend kiegészítők stb... Nem tudom ezekről lebeszelni, bár néha eszik mást is, "rendes ételt"... Nem tudom mit tegyek, nem tudok még még többet vele lenni,másokkal is lennem kell mármint alakitgatnom a saját életem, jövőm, családom. De szeretném ha még nagyon sokáig lennének szüleim. És talán lehetne is ha nem követné a fogyó kúraszerű étkezést meg különböző étrend kiegészítőt.... :(


2021. máj. 7. 21:45
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
96%
Remélem, csak kitaláció. Különben van gond...
2021. máj. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem ez baromság. Nem hiszek az ilyenekben.
2021. máj. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
94%
Szabad tudni mennyit fizettél ezért a jóslatért?
2021. máj. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
De ez más hogy hiszek e vagy sem. Mi van akkor ha tényleg igaz lehet mert látszik is az illetőn hogy egyre gyengébb?
2021. máj. 7. 21:54
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Ó nekem is olyanokat jósoltak anno...😅 Meg másoknak is akikkel erről beszéltem! Annyira kell komolyan venni, mintha azt mondta volna, hogy egy hónapon belül teherbe ejt egy unikornis és a Neptunuszon fogtok élni...
2021. máj. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
94%
Jézusom, vannak bajok...
2021. máj. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Te komolyan hiszel az ilyen blődlikben? Ne is gondolj ilyenekre, csak te leszel tőle rosszul, a jós meg jót röhög rajtad!
2021. máj. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hiszek az ilyesmiben. Egyszer anyum elment egy médiumhoz, aki azt mondta hogy én divattervező leszek és még abban az évben kimegyünk ketten anyummal Franciaországba. Ehhez képest nyilván sehova nem mentünk, én meg borbélynak készülök :D ilyen alapon szerintem felesleges az ilyesmiben hinni.
2021. máj. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Kicsit megértőbb hozzászolásokra számítottam mivel aggaszt ez az egész. Még ha nem is hinnék benne is idegesítene....
2021. máj. 7. 22:07
 10/28 anonim ***** válasza:
92%

Semmi baj az etrendkiegeszitokkel es az egeszseges eletmoddal. Mert megis mit hasznal? Feherjet, vitaminokat? Na nee :D

Mi neked a rendes etel? Gondolom porkolt porkolttel.

Nem lehet igy elni kerdezo. Mostantol minden egyes masodpercben azt fogod varni, hogy mikor hal mar meg, csak azert, mert egy random ember ezt mondta? Pszichologus kell neked, nem jos.

2021. máj. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!