Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Kibirhatatlan már!

Mit csináljak? Kibirhatatlan már!

Figyelt kérdés
Sziasztok.Hogyan tudnák ráijeszteni anyámra?Eddig arra gondoltam hogy megölöm magam.Ezt komolyan mondom.Mivel mostmár elegem van anyámnból hogy le se sz@r.Sosincs itthon még éjfélkor sem.Állandóan bulizik és egy betevő falatnyi sincs itthon.Már nagyon ott tartottam hogy megölöm magam.De nemszeretném a barátaim miatt. Még arra gondoltam hogy fogom magam és elmegyek. 13 éves vagyok.Dehát hova mehetnék?Szerintetek mitcsináljak?
2010. aug. 23. 13:41
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Már 1 napja nem ettem semmit.De akkorsem szeretnék lopni.
2010. aug. 23. 14:06
 22/28 anonim ***** válasza:
32%
hogy van pénzetek netre?
2010. aug. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Ne öld meg magad,attól anyukád nem fog megjavulni,talán még megijedni sem!Ha anyukádnak van pénze bulizni,lenne pénze kajára is.Mondd meg neki,hogy éhezel,ha nem hagy otthon se pénzt,se ennivalót,akkor kénytelen leszel kérni valakitől,például szomszédtól.Kérj segítséget megbízható felnőttől,például tanárodtól. A helyi Családsegítő szolgálattól is kérhetsz szerintem segítséget.
2010. aug. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

kelj már fel a géptől és rohanj át a szomszédhoz bőgve hogy majd éhen halsz!

ezt most halálosan komolyan mondom!

2010. aug. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

na?

még a szomszédnál vagy vagy el sem indultál?

kezdem azt hinni hogy csak unatkozott a kérdező és poénból kiírt egy kérdést!

2010. aug. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
59%
Nehogy megöld magad egy ilyen nő miatt, nem szép dolog de a pénztárcájából vegyél ki pénzt kajára, és a suliba mindenképp iratkoz be a menzára és kérdezd meg az iskola titkárt hogy jár e valamilyen támogatás, az önkormányzat szociális osztályára is meny el és kérj valamilyen segélyt. Anyud csak észbe kap.
2010. aug. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
jah sztem is csak sajnáltatja magát, ha semmit sem tesz meg azokból amit írunk.
2010. aug. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Apukáddal miért rosszabb a helyzet? Esetleg nagyszülőkhöz, ha el tudsz menni. Más ötletem nincs.

Off: Nekem kicsit kamunak tünik a kérdés.

2010. aug. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!