Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Kibirhatatlan már!

Mit csináljak? Kibirhatatlan már!

Figyelt kérdés
Sziasztok.Hogyan tudnák ráijeszteni anyámra?Eddig arra gondoltam hogy megölöm magam.Ezt komolyan mondom.Mivel mostmár elegem van anyámnból hogy le se sz@r.Sosincs itthon még éjfélkor sem.Állandóan bulizik és egy betevő falatnyi sincs itthon.Már nagyon ott tartottam hogy megölöm magam.De nemszeretném a barátaim miatt. Még arra gondoltam hogy fogom magam és elmegyek. 13 éves vagyok.Dehát hova mehetnék?Szerintetek mitcsináljak?
2010. aug. 23. 13:41
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
59%

hol bulizik egy anya? Csak mert nem is értem azért kérdezem.

pénz ,kaja nincs.

Én nem látok megoldást ,javulást.

Pár évet bírj ki és nemsokára felnölsz és te ne légy rossz ember.Tanulj a híbákbol.Tisztesség a fontos.Te légy jó,tanulj utána dolgoz.

2010. aug. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Anyukád lábában nagyon benne van a bugi, lebeszélni nem fogod tudni a bulizásról (ha apukád nem él veletek, azt sem tartom kizártnak, hogy valami pasiügy van a nagy lelkesedés mögött), arra viszont megkérhetnéd, hogy valami kajáról gondoskodjon neked, mielőtt elmegy otthonról. Anyukád ijesztgetésére meg hülyeség lenne kinyírnod magad, mert ő a nagy ijedség után élné tovább az életét, neked viszont itt a vége fuss el véle. Nézd a pozitív oldalát, sok veled egyidős fiatal ülve nyalná a holdat örömében, ha estére övé lenne a lakás, és elhúznának a szülők otthonról. Esténként nézz jó filmeket, hívj át barátokat. Jut eszembe, elég rendezni egy kicsit ütősebb házibulit, amíg anyuci nincs otthon, és legközelebb tutira háromszor meggondolja, mielőtt otthon hagy egyedül. ;)
2010. aug. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
71%
Basszus. Mihamarabb keress fel valakit a környezetedben, akár valamelyik barátod szüleit, akár valakit a rokonok közül, vagy akár az egyik tanárod, aki normális, akiben megbízol, hogy segítsen Neked. Anyukádnak komoly gondjai vannak, és ebből Te fogsz a legjobban sérülni. Nagyon drukkolok Neked, hogy javuljon a helyzeted, kérlek majd jelezd itt, hogy mi történt!
2010. aug. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki együttérzett velem.Nagyon jól esett.:)
2010. aug. 23. 13:56
 15/28 anonim ***** válasza:

Nem kellene azon tornod a fejedet, hogy hogyan ijesszel Ra, talan inkabb megkellene beszelned ezt a dolgot.

Gondolom irhatnal Neki levelet, vagy pedig ha a csaladodat nem szeretned ebbe belevonni, ugy a gyamhatosaghoz fordulhatsz, de azzal legyel tisztaban, hogy mindent ellenorizni fognak, hogy mennyire valos az allitasod.

Probalj megnyugodni, mar nagylany vagy, es legyszives atgondolni ezt az ugyet tiszta fejjel!

2010. aug. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

13:55-ös vagyok

Még valami: Semmiképpen ne gondolkozz az öngyilkosságon. Van megoldás, ne félj segítséget kérni az előbb felsorolt valamelyik felnőtt ismerősödtől (vagy akár többtől). Ezt ígérd meg!

2010. aug. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Nos... esetleg a rokonok(nagyi, nagynéni, nagybácsi) segítségét kérheted. 13 évesen nagyon dolgozni sem tudsz elmenni. Ha nincs mit enned menj el onnan, kérj segítséget, mert ezt még egyedül nem tudod megoldani. Tanárok, rokonok, barátok... bárki!
2010. aug. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

a legegyszerűbb ha tanárral beszélsz, hogy gond van, ő segít majd, tudja kiket kell értesíteni.


ha nem bízol egy tanárban sem, akkor valami hivatalba menj be, pl önkormányzat, illetve inkább oda, ő nekik már kötelességük értesíteni a gyermekjólétiseket stb akik segítenek.

2010. aug. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Merre laksz?

Próbálj meg ezt azt eladni otthonról, abból tudnál valamit főzni, vagy ha anyud ennyire bulizik bizonyára iszik is, lopj tőle pénzt hogy legyen mit enned. Most biztos írni fogják hogy mért biztatlak erre, de hát ilyen anyát...

Ha nincs más megoldás beszélj a gyámüggyel.

2010. aug. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Költözz át nagymamádhoz, ha tudsz.
2010. aug. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!